Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -25%
1565 zagadek dla dzieci
search
  • 1565 zagadek dla dzieci

1565 zagadek dla dzieci

5.00 (3)
61,00 zł
45,75 zł Zniżka 25%

Zamiast 53,75 zł

Najniższa cena produktu 45,75 zł z dnia 19.07.2024

Komplet dwóch książek zawierających zagadki tematyczne dla dzieci napisane specjalnie na potrzeby nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Kupując ten produkt możesz zebrać 45 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
1565 zagadek dla dzieci

1565 zagadek dla dzieci

    lub Anuluj

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku – zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Boże Narodzenie, Mikołajki...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów, Dzień bez Zakupów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach.

 

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki – zbiór prawie 1200 niepublikowanych wcześniej zagadek. Zagadki te zostały podzielone na 23 tematyczne działy (w tym Części ciała i reakcje organizmu, Matematyka i kolory, Pogoda, Sport, Transport, Zawody...). Wewnątrz każdego działu tematycznego zagadki zostały uporządkowane według umownych kategorii, oprócz tematycznego spisu treści w książce znalazł się również skorowidz alfabetyczny zagadek.

W skład zestawu wchodzą następujące książki:

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki 

Indeks
W525

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetna książka z zagadkami, do wykorzystania w domu i w pracy. Zagadki uporządkowane tematycznie. Już pracuję z tą książką , a mam ją dopiero 2 dzień. Polecam - moje koleżanki już są chętne na zamówienie tej książki.

Oceń 

Bardzo fajne publikacje przydają się zarówno podczas zajęć jak i przerywników w ciągu dnia.

Oceń 

Zagadki świetnie sprawdzają się u mnie na tak zwanych przerywnikach, czyli w oczekiwaniu na posiłki, albo gdy czekamy na panią z zajęć dodatkowych, by utrzymać grupę w kółeczku, to dla mnie świetna pomoc, polecam

Napisz swoją opinię