Polecamy Za dużo marchewek

Za dużo marchewek

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Publikacja Katy Hudson to niekwestionowany bestseller w Amberku! Jedna z najpopularniejszych i najzabawniejszych książek dla dzieci ostatnich lat.

Królik i jego przyjaciele stali się ulubionymi bohaterami, którzy choć nie są bez wad i słabostek, pokonują wszelkie trudności, dzięki przyjaźni, umiejętności dzielenia się, pomagania sobie, a także wspierania siebie nawzajem. Królik KOCHA marchewki.  Właściwie to kocha je tak bardzo, że w jego przytulnej norce zaczyna brakować dla niego miejsca. Kiedy przyjaciele proponują mu pomoc, Królik przyjmuje ją z radością. Ale czy mnóstwo marchewek nie oznacza przypadkiem mnóstwa kłopotów dla Królika i jego przyjaciół? Sprawdźcie sami! Królika i jego przyjaciół spotkamy również w bestsellerach: Wyścig po Złotego Żołędzia i Za dużo zimowych zabaw. A już wkrótce czwarty, najnowszy tom!

Wydawnictwo Amber

Okładka: twarda