Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Abrakazebra

Abrakazebra to już trzecia - po bestsellerach wydanych w 20 krajach Rycerz, który nie chciał walczyć i Bajkołapek na dobranoc – wyjątkowo ilustrowana współczesna klasyka Helen i Thomasa Docherty.

Ich książki wyróżniają się malarskimi, rozpoznawalnymi na pierwszy rzut oka, cudownie kolorowymi ilustracjami, zabawnymi, uroczymi, rymowanymi opowieściami i mądrym, szlachetnym przesłaniem. Abrakazebra subtelnie i sugestywnie porusza problem zazdrości. Pokazuje dziecku, które dotąd było najbardziej lubiane albo przywódcą, co się dzieje, gdy nagle zjawia się ktoś, kto skupił na sobie zainteresowanie innych dzieci, jak postępować. Nie można czuć się obrażonym, opuszczonym, a tym bardziej chcieć dokuczyć temu nowemu, najbardziej popularnemu. Bo ta postać może, tak jak Abrakazebra, która zjawiła się ze swoim magicznym przedstawieniem w Ziewanicach, starej wiosce dość sennej, wnieść wiele nowych pomysłów, zabaw i wiele nauczyć. Publikacja przekonuje, że marzenia, wspólna radosna zabawa i przyjaźń są ważniejsze niż poczucie, że jest się najważniejszym.
A odrobina magii każdemu się przyda. 

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz