Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Kochamy Cię, Misiu Tulisiu

Kochamy Cię, Misiu Tulisiu

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Przytulenie to najprostszy i najpiękniejszy wyraz miłości. Daje poczucie bezpieczeństwa, radość, ciepło, uspokojenie, a - jak dowodzą badania naukowe - nawet zdrowie.

A kto jest mistrzem przytulania? Miś Tuliś - duży ciepły, najbardziej wzruszający miś o wielkim sercu. Dzięki niemu dowiadujemy się, że przytuleń mogą być setki: przytulenie na dziękuję, przytulenie na dobranoc, przytulenie takie-mocne-że-aż… Kolejny tom serii, którą kochają dzieci w trzydziestu krajach, to cudowna pochwała przyjaźni i potwierdzenie, że wszyscy kochamy Misia Tulisia. Bo jak można nie kochać Misia, który zawsze służy pomocą, kocha każdego i daje tyle wspaniałych przytuleń? David Melling stworzył jedyną w swoim rodzaju pięknie ilustrowaną serię z ważnym przekazem. W każdym tomie, który zawsze jest zainspirowany jakimś wydarzeniem z życia jego rodziny, zachęca nie tylko dzieci, ale i rodziców do okazywania miłości.

 

Autor: David Melling
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda
Cena: 32,80 zł

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!