Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jak schować Lwa w Święta

To już czwarty w Amberku tom bestsellerowej serii, wydanej w 25 krajach, o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa. Dzieci uwielbiają tę serię, cieszą się, bawią i wzruszają na równi z rodzicami.

Podziwiają piękne, wyraziste ilustracje i żywe kolory. Kibicują bohaterom w wyszukiwaniu i wymyślaniu kolejnych kryjówek przed rodzicami, przed nauczycielką, przed babcią. Wszyscy po kolei przekonują się, że to jest dobry Lew, który chce wszystkim pomagać i chroni Malwinkę. Lew został bohaterem miasteczka, gdy ocalił świeczniki burmistrza przed złodziejami. Rodzice pozwolili mu zamieszkać w domu, ale są miejsca, gdzie lwom nie wolno wchodzić, na przykład szkoła. Dla Lwa, który zawsze ma szlachetny cel, nie ma jednak przeszkód. Wszędzie zakrada się za Malwinką, bo nie chce się z nią rozstawać. Nadeszła Gwiazdka i Malwinka wyjeżdża z rodzicami do cioci. Nie można zabrać Lwa do pociągu. Ale przeciwności trzeba pokonywać. Przed nami urocza, pełna niebywałych, zabawnych przygód podróż w śnieżnej, świątecznej atmosferze i wspólne, choć inne niż zaplanowane, rodzinne Boże Narodzenie.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz