Polecamy Jak schować Lwa w Święta

Jak schować Lwa w Święta

ponad 3 lat temu Pod patronatem

To już czwarty w Amberku tom bestsellerowej serii, wydanej w 25 krajach, o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa. Dzieci uwielbiają tę serię, cieszą się, bawią i wzruszają na równi z rodzicami.

Podziwiają piękne, wyraziste ilustracje i żywe kolory. Kibicują bohaterom w wyszukiwaniu i wymyślaniu kolejnych kryjówek przed rodzicami, przed nauczycielką, przed babcią. Wszyscy po kolei przekonują się, że to jest dobry Lew, który chce wszystkim pomagać i chroni Malwinkę. Lew został bohaterem miasteczka, gdy ocalił świeczniki burmistrza przed złodziejami. Rodzice pozwolili mu zamieszkać w domu, ale są miejsca, gdzie lwom nie wolno wchodzić, na przykład szkoła. Dla Lwa, który zawsze ma szlachetny cel, nie ma jednak przeszkód. Wszędzie zakrada się za Malwinką, bo nie chce się z nią rozstawać. Nadeszła Gwiazdka i Malwinka wyjeżdża z rodzicami do cioci. Nie można zabrać Lwa do pociągu. Ale przeciwności trzeba pokonywać. Przed nami urocza, pełna niebywałych, zabawnych przygód podróż w śnieżnej, świątecznej atmosferze i wspólne, choć inne niż zaplanowane, rodzinne Boże Narodzenie.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę