Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Psi Patrol. Kraina Puzzli

Fani dzielnych piesków, dzięki najnowszej publikacji dowiedzą się, jakie supermocne mają następujące grupy: Kosmopieski, Leśny Patrol, Powietrzny Patrol, Ekipa ratunkowa, a także Wodny patrol.

Każdy z bohaterów posiada niesamowite umiejętności – Skye może wywołać burzę, kiedy tylko zechce albo kosmowir. Tracker natomiast, dzięki doskonałemu słuchowi słyszy nawet najcichsze i najdalsze dźwięki! Puzzle to świetna forma spędzania czasu i znakomity trening pamięci oraz koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Dołącz do superpiesków i baw się wyjątkowo! Książka dostępna w punktach z prasą, salonikach Empik oraz na stronie www.ksiazeczkibajeczki.pl

 

Wydawca Media Service Zawada

 

Pod patronatem

 

 

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!