Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Cześć, cześć

AMBEREK prezentuje nową, interesującą książkę dla dzieci w każdym wieku i rodziców, autora A każdy widział kota, bestsellera „New York Timesa”, przetłumaczonego na 25 języków i uhonorowanego nagrodą Caldecott Honor 2017.

Publikacja Cześć, cześć łączy niezwykłe graficzne formy z minimalistycznym i zabawnym rymowanym tekstem. Walory edukacyjne z przesłaniem ekologicznym i solidarnościowym. Zaczyna się od dwóch kotów, czarnego i białego, które otwierają korowód zwierząt powiązanych przynajmniej jedną wspólną cechą. Od prostych po bardziej złożone i abstrakcyjne powiązania, każde nieoczekiwane spotkanie sławi wspaniałą wielobarwność naszego świata. Radosny, rytmiczny tekst i żywiołowe ilustracje Brendana Wenzla zachęcają do cieszenia się nieskończoną różnorodnością natury oraz szukania przepięknych podobieństw. A wszystko zaczyna się od prostego powitania - „Cześć, cześć”.

Autor: Brendan Wenzel
Liczba stron: 48
Oprawa: twarda
Cena: 39,80 zł

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

Pod patronatem

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!