Polecamy Najdzielniejsza mała Min

Najdzielniejsza mała Min

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Po publikacjach: Odwagi, zajączku, Dziewczynki mogą wszystko, Wielka przygoda Jeżyka, Najdzielniejsza mała Min to kolejna wyjątkowo ilustrowana książeczka oryginalnej ilustratorki, która w baśniowej scenerii czarodziejskiego ogrodu pokazuje maleńką, a zarazem najdzielniejszą dziewczynkę.

Bohaterce, udaje jej się przełamać nie tylko swój lęk, ale i wszystkich mieszkańców ogrodu, spieszyć z pomocą, a nawet oswoić „potwora”, który okazuje się nie być wcale taki straszny. Książka uczy odwagi i oducza lęku - wytworu wrażliwej wyobraźni dziecka. Urocza, wzruszająca, pełna magii i ciepła opowieść o tym, że nikt nie jest zbyt mały, by dokonać wielkich rzeczy.

Cena: 32,80 zł

Wydawnictwo AMBER