Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Kto się boi Lisa?

Kto się boi Lisa?

ponad 3 lat temu Pod patronatem

W Amberku, wśród czterdziestu pozycji, dzieci znajdują przyjaciół: Królika, który miał za dużo marchewek, czy też Misia Tulisia. Bohaterowie bawią, cieszą, śmieszą, ale i bardzo pomagają.

Ciekawe, pełne przygód i jednocześnie ciepłe opowieści uczą odpowiednich zachowań – tolerancji, przyjaźni, umiejętności dzielenia się. Jednym z wielkich problemów wielu dzieci jest strach, często wyimaginowany. Odwagi uczą bohaterowie takich pozycji jak: Odwagi, zajączku, Bądź dzielny, pingwinku, Nie martw, Misiu Tulisiu, Najdzielniejsza mała Min. Dołączają do nich teraz Królik, pan Kaczor i Myszka w zabawnym, ilustrowanym i rymowanym światowym bestsellerze nagradzanych autorek. Kto się boi Lisa? Wszyscy. Poprzez mrok uciekają do chatki Królika, który choć ma bardzo mało miejsca przygarnia każdego do swojego łóżeczka. Napięcie rośnie, Lis skrada się w ciemności, aż wreszcie puka do drzwi… I okazuje się, że strach ma bardzo wielkie oczy, a przyjaźń i dobro zwyciężają.

Autorka: Alison Green,
Ilustracje: Deborah Allwright
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

Pod patronatem

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!