Polecamy Miś Tuliś idzie do przedszkola

Miś Tuliś idzie do przedszkola

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka, a tym bardziej w tym roku... Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i przyjaciela takiego-że-aż. A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu i przekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw i przygód - i to zupełnie niespodziewanych - może wydarzyć się w przedszkolu?

Kultowy bohater w 30 krajach - Miś Tuliś. Wielki miś o wielkim sercu, który ma dla każdego tyle przyjaźni-że-aż, tyle przytuleń-że- aż. I tyle zapału, by pomagać każdemu, że aż… No, z tego jego zapału i pomocy nie zawsze wychodzi to, co by chciał, ale liczą się dobre chęci i dobroć.

Miś Tuliś idzie do przedszkola to już trzecie wydanie kolejnego tomu z obecnych już na polskim rynku siedmiu książek z serii sprzedanej  już - uwaga aż w 2 milionach egzemplarzy. Z Misiem Tulisiem każdemu dziecku - czy to idącemu po raz pierwszy do przedszkola, czy to bojącemu się tam powrócić - będzie łatwiej. Zobaczy, jak bardzo wspaniale udaje się nawet, jak się nie udaje Misiowi być pomocnym, jak cudowna i radosna jest siła bycia razem i siła przyjaźni. Przepiękne ilustracje Davida Mellinga, wzruszające prze zabawne postacie i piękne przesłanie czynią - tak, jak to przed laty już stwierdził Guardian - tę serię współczesną klasyką literatury dziecięcej.

A już niebawem kolejne wydanie Misia Tulsia, który szykuje się do świąt Bożego Narodzenia oraz kolejna kultowa seria Davida Mellinga o dzielnym rycerzu i jego rumaku. A tytuł pierwszego tomu brzmi słodko: Umykający całusek.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę