Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Elementarze Przedszkolaka

Nauka w towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya to fantastyczna przygoda dla każdego przedszkolaka! Elementarze uczą na wesoło i przybliżają dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia.

Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań. Disney Uczy to program edukacyjny w formie serii książek, który został opracowany przy udziale ekspertów metodyki nauczania. Książki mogą być uzupełnieniem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Istotą programu jest połączenie nauki z zabawą, natomiast dodatkowy cel serii to przygotowanie dziecka do wyzwań związanych z wczesną edukacją. Ćwiczenia są skonstruowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku możliwość stopniowego rozwijania najważniejszych umiejętności. Dodatkowo, podczas rozwiązywania różnorodnych zadań dzieci poznają litery i cyfry, przygotowują się do nauki pisania i liczenia oraz wzbogacają słownictwo.
 

Wydawnictwo AMEET

Dowiedz się więcej

 

Pod patronatem

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!