Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia

Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Po sukcesie bestsellerowej serii Chcę być Kimś, autor – Michał Zawadka powraca z kolejną. Skierowana do dzieci i młodzieży, uśmiechnięta i pozytywna, chociaż poruszająca poważne tematy – taka jest UŚMIECHOLOGIA. POZYTYWNA STRONA MYŚLENIA.

Zadaniem pierwszej części Ja ze sobą jest przeprowadzenie czytelników przez meandry poczucia własnej wartości. Dzięki niej, każdy odbiorca może nauczyć się akceptacji siebie niezależnie od okoliczności i znaleźć wsparcie w chwilach słabości, porażek i wszechobecnego hejtu. Dedykowana młodym ludziom, będzie również ważną lekcją poglądową dla ich dorosłych opiekunów. Uśmiechologia to połączenie książki i zeszytu ćwiczeń. Pobudza wyobraźnię, „zmusza" do przemysleń i zachęca do intensywnej pracy nad umocnieniem własnego wnętrza, indywidualności i wiary w siebie. Stworzona, by pomagać i wspierać w rozwoju kolejne pokolenia. Do książki dostępna również dedykowana odsłona dla dorosłych – Wartościownik dla rodziców.

Książka dostępna na www.michalzawadka.pl

Cena: 44,90 zł

Przeczytaj recenzję

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się