Polecamy Kto przytuli Misia Tulisia?

Kto przytuli Misia Tulisia?

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Już od dwóch lat Miś Tuliś gości w sercach polskich dzieci i rodziców! Ociepla chłodne dni, wzrusza swoją łagodną, rozbrajającą, choć nieraz nieporadnie wyrażaną potrzebą miłości.

Bawi, fascynuje przygodami, uczy dobra i przyjaźni. I pomaga przetrwać wszystko, co się nie uda. Seria Davida Mellinga o Misiu Tulisiu jest bestsellerem i współczesną klasyką w 30 krajach. Mamy już w Polsce sześć ilustrowanych tomów. Ale zanim doczekamy się w maju najnowszego – Miś Tuliś bawi się w chowanego – oto kolejne wydanie tomu pierwszego, gdzie poznajemy naszego przyjaciela i dowiadujemy się, od czego wszystko się zaczęło. Kto przytuli Misia Tulisia?  - no właśnie. Tuliś wyrusza na poszukiwanie. Usiłuje przytulić się do czegoś wielkiego, do czegoś wysokiego… próbuje. Ale to wszystko jest nie to. Po wielu przezabawnych przygodach i poznaniu przyjaciół, bohater znajduje wreszcie osobę, w której najcieplejszych i najczulszych ramionach jest najlepiej na świecie. To do mamy Tuliś przytuli się tak-mocno-że-aż!

Wydawnictwo Amber

Okładka: twarda