Polecamy Otwórz oczy na dźwięk z Bugim

Otwórz oczy na dźwięk z Bugim

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Otwórz oczy na dźwięk z Bugim to zeszyt kreatywny stworzony dla dzieci w wieku 4-7 lat i z ich udziałem. Mali eksperci pomogli przygotować zaskakujące zadania do wspólnej i samodzielnej pracy twórczej.

Tematem przewodnim wydania jest dźwięk, ale to tylko pretekst, by mówić o: historii sztuki, architekturze wnętrz, urbanistyce, kosmosie, budowie ciała, ekologii, przyrodzie, własnych i cudzych emocjach… Dzięki Bugiemu dzieci doświadczą, że zdobywanie wiedzy jest frajdą, a tworzenie źródłem przyjemności.

Co znajdą w zeszycie? Zadania i wyzwania, gry dźwiękowe, słuchowisko, makiety do konstrukcji miasta i mieszkania, karty pracy z najstraszniejszą z emocji. Nieszablonowo ujętą wiedzę z różnych dziedzin. Inspiracje do kreatywnej pracy. Rozwiązania dla prawo- i leworęcznych.

Wydawnictwo CHCĘ ROBIĘ MAM!
Cena detaliczna: 35,00 zł
*Część dochodu ze sprzedaży zeszytu kreatywnego przeznaczamy na ruch Budząca Się Szkoła.

Oferta promocyjna:

Przy zakupie co najmniej 10 egz.: 29 zł [przesyłka gratis]

Przy zakupie co najmniej 25 egz.: 25 zł [przesyłka gratis]

Kup publikację

Wydawnictwo zaprasza także na MOBILNE BUGILABSY, czyli warsztaty organizowane w placówkach oraz DOMÓWKI – darmowe materiały
do pobrania. Bo Bugi to coś więcej. To symbol podejścia ‒ do dziecka, jego rozwoju, współpracy z nim. Twórcy Bugiego stawiają na szacunek, uważność na emocje, elastyczność myślenia, nieszablonowość, doświadczanie przez działanie. I takie podejście chcą promować.

Pod patronatem