Polecamy Bądź dzielny, pingwinku

Bądź dzielny, pingwinku

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Pingwinek Pip Pip boi się wody, więc kiedy jego przyjaciele bawią się radośnie w oceanie, biedny Pip Pip musi bawić się sam. Czy maluch zdoła przezwyciężyć swój lęk i wreszcie skoczy do wody?

Nowe wydanie wzruszającej i pięknie ilustrowanej książki o nabieraniu poczucia własnej wartości i pewności siebie, autorów kultowego bestsellera Żyrafy nie umieją tańczyć, który nie schodzi z pierwszych miejsc list bestsellerów od 22 lat w ponad 30 krajach. W subtelny, zabawny sposób dodaje dzieciom odwagi i pomaga uporać się z lękiem przed nieznanym. Bo czasem wystarczy tylko odrobina zachęty – i mnóstwo miłości – żeby odważyć się i skoczyć!

Wydawnictwo Amber

Kup książkę