Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Sherlock Holmes i tajemnica znikającego brylantu

Sherlock Holmes i tajemnica znikającego brylantu

ponad 3 lat temu Pod patronatem

Po sukcesach Amberka, Wydawnictwo Amber poleca – Amberek 7+, książki dla trochę starszych dzieci. Niech ci, którzy już wyrośli z Amberka też mają Amberkową przyjemność!

Jednym z pierwszych tytułów jest Sherlock Holmes i tajemnica znikającego brylantu, który rozpoczyna nową, bestsellerową serię AKADEMIA PRZY BAKER STREET - popularną już w dwunastu krajach! To niezwykle zabawny wstęp do przygód Sherlocka Holmesa dla młodych czytelników – zaakceptowany przez Conan Doyle Estate. Kultowe postaci są ukazane w uwspółcześnionej wersji i nowatorskiej formie. Na każdej stronie tekstowi towarzyszą kapitalne ilustracje jednego z najlepszych brytyjskich twórców. Narrację wzbogacają notatki detektywa, wpisy z blogów, szkolne zadania i raporty prasowe. Niezapomniani bohaterowie - John Watson, Sherlock Holmes i Martha Hudson, muszą odnaleźć klejnot w starciu ze światową zbrodniczą szajką i profesorem Moriarty.

 

Autor: Sam Hearn
Liczba stron: 176
Oprawa: miękka
Cena: 29,80 zł

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

Pod patronatem

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!