Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Książki nie mają skrzydeł

Wejdź do świata, gdzie wszystko jest możliwe — wspinanie się na drabinach między chmurami, szybowanie na grzbiecie ptaka do fantastycznego miasta zegarów, wyprawa na statku piratów i o wiele więcej. Cóż to za świat?

Świat książek! To one zabierają nas tam, gdzie niosą nas marzenia i otwierają wrota wyobraźni. Książki nie mają skrzydeł to zachwycający barwami, ilustracjami i rymami hołd złożony książkom. Brazylijski twórca Ośmiornicy na dachu, nagrodzony między innymi Złotym Medalem Independent Publishers Book Award, oddaje w ręce czytelników magiczną opowieść o wartościowych walorach edukacyjnych, pozwalającą rozwijać w dziecku wyobraźnię, wrażliwość i miłość do książek.

 

Autor: Brynne Barnes, ilustracje: Rogério Coelho
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda

Wydawnictwo AMBER
 

Kup książkę
 

 

Pod patronatem

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!