(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas to bohaterowie kolejnej książeczki z serii PUS o tematyce ekologicznej, obejmującej także zasady bezpieczeństwa podczas codziennych zajęć, w czasie wyprawy do lasu, na plażę, w góry czy podczas zabawy w domu albo na podwórku. Gutkowi i Balbinie towarzyszą Marianna z Ludomirem oraz ich pies Pidek.

Książeczka Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas skierowana jest do dzieci młodszych; można korzystać z niej zarówno w zabawach domowych, jak i w przedszkolu. Pięknie zilustrowane przygody Gutka i Balbiny inspirują dzieci do obserwowania sytuacji i rozpoznawania zachowań, które dla ich własnego bezpieczeństwa mogą stanowić zagrożenie. Jednocześnie rozwijają wyobraźnię, uczą właściwego zachowania i przewidywania jego skutków.

W trakcie zabawy z Gutkiem i Balbiną dzieci ćwiczą koncentrację, spostrzegawczość oraz uczą się logicznego myślenia, zapamiętywania, porównywania i analizowania. Gutek i Balbina – jak wszystkie dzieci – kochają przyrodę i dbają o swoje naturalne środowisko: czystą wodę, powietrze, glebę. Zimą dokarmiają zwierzęta, a latem sadzą krzewy i drzewa.

Bogusław Świdnicki
Ilustracje