Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe
search
  • Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe
  • Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe
  • Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

(0)
21,50 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

Dla przedszkolaków 1. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

    lub Anuluj

Dla przedszkolaków 1 i pozostałe części tej serii to książeczki dostosowane do potrzeb rozwojowych dziecka w wieku przedszkolnym. Znajdujące się w nich zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej umożliwiają dzieciom przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych.

Rozwijają:
- spostrzegawczość,
- uwagę,
- pamięć,
- umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej.

Uczą także porównywania, klasyfikowania, jak również uogólniania. Są okazją do spontanicznego ćwiczenia logicznego myślenia.

Po książeczki z serii Dla przedszkolaków nauczyciele i pedagodzy, jak również rodzice sięgają najczęściej, gdy chcą, aby dziecko rozpoczęło naukę i zabawę z PUS-ami. Za ich pomocą można również sprawdzić, czy dziecko polubi taki system nauki połączonej z zabawą i czy w jego przypadku będzie on efektywny.

Książeczki zawierają zadania i zabawy oparte wyłącznie o materiał obrazkowy, toteż dziecko może pracować z nimi samodzielnie. Jest to dla niego doskonały trening samodzielności, tym bardziej że również poprawność wybranych odpowiedzi może sprawdzić samo. W ten sposób pobudzamy motywację wewnętrzną, która w dużej mierze odpowiada za powodzenie w nauce.

Dzięki zabawie z książeczką Dla przedszkolaków 1 dzieci utrwalają nazwy przedmiotów codziennego użytku, ulubionych zabawek, mebli, części ubrania, jak również poznają sposób korzystania z nich. Uczą się rozpoznawania barw, pogłębiają i utrwalają wiadomości przyrodnicze związane z rozpoznawaniem i nazywaniem owoców, warzyw i zwierząt.

Książeczki dobrze sprawdzają się podczas codziennych zajęć w przedszkolu, w edukacji domowej, jak również w terapii pedagogicznej.

Autor
Dorota Pyrgies
Ilustracje
Małgorzata Śliczniak-Świrszcz
ISBN
978-83-7514-063-7
Format
260 x 140 mm
Liczba stron
24
Indeks
W2623

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię