• -25%

45,75 zł Zniżka 25%

Zamiast 61,00 zł

Najniższa cena produktu 45,75 zł z dnia 15.10.2024

Komplet dwóch książek zawierających zagadki tematyczne dla dzieci napisane specjalnie na potrzeby nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Obecnie brak na stanie
Kupując ten produkt możesz zebrać 91 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku – zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Boże Narodzenie, Mikołajki...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów, Dzień bez Zakupów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach.

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki – zbiór prawie 1200 niepublikowanych wcześniej zagadek. Zagadki te zostały podzielone na 23 tematyczne działy (w tym Części ciała i reakcje organizmu, Matematyka i kolory, Pogoda, Sport, Transport, Zawody...). Wewnątrz każdego działu tematycznego zagadki zostały uporządkowane według umownych kategorii, oprócz tematycznego spisu treści w książce znalazł się również skorowidz alfabetyczny zagadek.

W skład zestawu wchodzą następujące książki:

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zagadki

Indeks
W525

Opinie o produkcie

Oceń

Świetna książka z zagadkami, do wykorzystania w domu i w pracy. Zagadki uporządkowane tematycznie. Już pracuję z tą książką , a mam ją dopiero 2 dzień. Polecam - moje koleżanki już są chętne na zamówienie tej książki.

Oceń

Bardzo fajne publikacje przydają się zarówno podczas zajęć jak i przerywników w ciągu dnia.

Oceń

Zagadki świetnie sprawdzają się u mnie na tak zwanych przerywnikach, czyli w oczekiwaniu na posiłki, albo gdy czekamy na panią z zajęć dodatkowych, by utrzymać grupę w kółeczku, to dla mnie świetna pomoc, polecam

Napisz swoją opinię