Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zestaw na wiosenne dni w przedszkolu

120,00 zł

Zamiast 135,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 6,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw na wiosenne dni w przedszkolu

Zestaw na wiosenne dni w przedszkolu

    lub Anuluj

Zestaw atrakcyjnych propozycji zajęć i zabaw, które doskonale sprawdzą się w okresie wiosennym w każdym przedszkolu!

Na zestaw składają się następujące publikacje:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Wiosna Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Wiosna

Sposoby na nudę. Wiosna Koszałki-opałki Pana Miłosza. Wiosna 

Vademecum przedszkolnych zabaw. Wiosna to zbiór ponad 420 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Wiosna to zbiór propozycji aktywności, ćwiczeń i zajęć wspierających integrację sensoryczną. Książka zawiera 160 propozycji zabaw, 7 scenariuszy zajęć inspirowanych wiosną, a także DODATEK – pomysły na wielkanocne aktywności.

Sposoby na nudę. Wiosna to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Wiosna łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania. Publikacja składa się z książeczki z 35 propozycjami zabaw oraz 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów. Treści zawarte w publikacji inspirowane są wiosną i związanymi z nią zjawiskami.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
wiosna
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks produktu
W1017

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Zamówione książki są bardzo praktyczne, a propozycji zabaw w nich zawartych wystarczy nie tylko na tę wiosnę, ale też na kolejną i kolejną... :) Przesyłka dotarła bardzo szybko, świetna realizacja zamówienia!

Napisz swoją opinię