• -30%

136,50 zł Zniżka 30%

Zamiast 150,70 zł

Najniższa cena produktu 136,50 zł z dnia 12.10.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 273 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Początek roku przedszkolnego to czas, gdy nauczyciel potrzebuje szczególnego zaopiekowania wobec stających przed nim wyzwań. Ten zestaw publikacji jest więc doskonałym wyborem – zapewni kompleksowe wsparcie w organizacji zajęć i pracy z dziećmi.

Kreatywne zajęcia na każdy dzień:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień to prawdziwy skarbiec pomysłów na zajęcia inspirowane jesienią i przewijającymi się przez jesienne miesiące treściami edukacyjnymi. Ponad 350 propozycji zabaw, w tym opowieści słowno-ruchowe, masażyki, zabawy logopedyczne i paluszkowe, pozwolą na przygotowanie różnorodnych, angażujących i rozwijających zajęć, które zainteresują każde dziecko. To prawdziwa skarbnica pomysłów, z której warto zaczerpnąć!

Kompleksowe, idealnie dobrane do danego miesiąca, treści:

Miesięcznik nr 6(273)/2024 – materiały na wrzesień to nieoceniona pomoc w planowaniu zajęć. Znajdują się w nim gotowe konspekty, artykuły i porady, które pomogą Ci efektywnie zorganizować czas spędzany z dziećmi, realizując zapisy podstawy programowej, z jednoczesnym wprowadzaniem nowatorskich pomysłów i rozwiązań.

Wsparcie rozwoju psychoruchowego:

Diagnoza i wspomaganie rozwoju psychoruchowego dziecka w wieku przedszkolnym to publikacja, która umożliwia dokładne monitorowanie postępów dzieci oraz identyfikowanie obszarów wymagających dodatkowej pracy. Zawiera narzędzia diagnostyczne oraz praktyczne wskazówki do pracy z dziećmi, co czyni ją niezbędnym elementem w pracy każdego nauczyciela przedszkola.

Efektywne planowanie:

Kalendarz na dobry rok 2024/2025 – wzór SREBRNA NOC to elegancki i funkcjonalny kalendarz, który pomoże Ci w codziennej organizacji pracy i życia prywatnego. Miejsce na notatki, planowanie zajęć, spotkań oraz innych wydarzeń przedszkolnych sprawia, że wszystko jest pod kontrolą, a żadna ważna data nie umknie Twojej uwadze.

Podsumowując: ten zestaw publikacji to doskonała inwestycja na początek roku przedszkolnego. Dzięki niemu zyskasz narzędzia do kreatywnego i efektywnego prowadzenia zajęć, precyzyjnego monitorowania rozwoju dzieci oraz skutecznego planowania.

Mając ten zestaw, masz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, aby z sukcesem rozpocząć nowy rok przedszkolny. A korzystając z materiałów od BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zaoszczędzasz także to, co szczególnie cenne w dzisiejszym świecie – czas.

nauczyciel
Grupa wiekowa