Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -20%
Zestaw na zimowe dni w przedszkolu
search
  • Zestaw na zimowe dni w przedszkolu
  • Zestaw na zimowe dni w przedszkolu
  • Zestaw na zimowe dni w przedszkolu
  • Zestaw na zimowe dni w przedszkolu
  • Zestaw na zimowe dni w przedszkolu

Zestaw na zimowe dni w przedszkolu

5.00 (1)
149,00 zł
119,20 zł Zniżka 20%

Zamiast 123,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 120,00 zł

Najniższa cena produktu 119,20 zł z dnia 25.07.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 119 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw na zimowe dni w przedszkolu

Zestaw na zimowe dni w przedszkolu

    lub Anuluj

Zestaw atrakcyjnych propozycji zajęć i zabaw, które doskonale sprawdzą się w okresie zimowym w każdym przedszkolu!

Na zestaw składają się następujące publikacje:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Zima

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Zima Sposoby na nudę. Zima

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Zima to zbiór propozycji aktywności, ćwiczeń i zajęć wspierających integrację sensoryczną. Książka zawiera 165 propozycji zabaw, 7 scenariuszy zajęć inspirowanych zimą, a także DODATEK – pomysły na sensoryczny kalendarz adwentowy.

Sposoby na nudę. Zima to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Zima łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania. Publikacja składa się z książeczki z 34 propozycjami zabaw oraz 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów. Treści zawarte w publikacji inspirowane są zimą i związanymi z nią zjawiskami.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
zima
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W969

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Cztery książki z płytami. Wiele ciekawych propozycji zabaw. Bardzo mi się podoba będę zamawiać na pozostałe pory roku.

Napisz swoją opinię