Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -45%
Techniki plastyczne w pracy z dziećmi
search
  • Techniki plastyczne w pracy z dziećmi
  • Techniki plastyczne w pracy z dziećmi

Techniki plastyczne w pracy z dziećmi

5.00 (1)
36,00 zł
19,80 zł Zniżka 45%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 15,00 zł

Najniższa cena produktu 15,00 zł z dnia 17.06.2024

Inspirujące propozycje dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (a także dla rodziców)

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Techniki plastyczne w pracy z dziećmi

Techniki plastyczne w pracy z dziećmi

    lub Anuluj

Publikacja została stworzona, aby pomóc nauczycielom i rodzicom w sposób praktyczny oraz interesujący dla dzieci organizować zajęcia plastyczne w przedszkolu, szkole (w klasach I-III) i w domu.

Spis treści

Skierowana do osób zainteresowanych rozwijaniem potencjału artystycznego dzieci, stanowi nie tylko kompendium wiedzy teoretycznej, ale dotyka praktycznej sfery twórczej działalności dzieci, w której asysta pedagoga czy rodzica ma podstawowe znaczenie – zabezpiecza warunki i narzędzia do działania oraz pomaga w doborze materiałów stosownej jakości.

Ta książka to nie tylko przewodnik po technikach plastycznych, ale również gruntowne pedagogiczne opracowanie promujące możliwości twórczego działania dziecka. Publikacja jest niezwykle przydatna w sytuacji, w której dziecko, otrzymując ogromną ilość komunikatów wizualnych rozleniwiających wyobraźnię, może tracić motywację do tworzenia obrazu własnego świata. Jej nieskomplikowany język oraz fotografie przedstawiające prace wykonane w większości przez dzieci – dla zilustrowania omawianych technik – sprawiają, że korzystanie z treści tu zawartych staje się proste i intuicyjne.

Publikacja Techniki plastyczne w pracy z dziećmi to prawdziwe vademecum wychowania plastycznego, którą powinien posiadać każdy nauczyciel przedszkolny oraz wczesnoszkolny i aktywnie korzystać z zawartych w niej z propozycji.

* W tekście promującym książkę wykorzystano fragmenty recenzji naukowych dr. hab. Roberta Małoszowskiego oraz dr hab. Urszuli Szuścik.

ISBN
978-83-65915-21-4
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Rok wydania
2018
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W228

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Bardzo pomocna jeśli dopiero zaczynasz przygodę z przedszkolem albo jesteś studentem pedagogiki i masz przedmiot "Plastyka". Dokładnie opisane różne techniki plastyczne do wykorzystania w pracy z dzieckiem.

Napisz swoją opinię