• Wyprzedaż!

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 160,00 zł

Najniższa cena produktu 96,00 zł z dnia 28.03.2024

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 9,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Komplet czterech części publikacji Poznajemy zawody. Części I-III to drugie wydania tej serii – zaktualizowane, uzupełnione i opracowane w bardziej przystępnej formie. Część IV to publikacja wydana po raz pierwszy.

Poznajemy zawody I Poznajemy zawody II Poznajemy zawody III  Poznajemy zawody IV

***

Seria Poznajemy zawody jest zbiorem informacji, propozycji zabaw, piosenek, pomocy dydaktycznych oraz kart pracy przeznaczonych do pracy z dziećmi w grupach przedszkolnych oraz z uczniami młodszych klas szkół podstawowych. Autorki zadbały, aby teksty piosenek oraz towarzyszące im zabawy zostały wplecione w treść części opisowej konspektów zajęć.

W oparciu o każdą część tej serii zostały opracowane tygodniowe plany pracy dydaktyczno-wychowawczej, które ułatwią pracę z publikacjami i pozwolą na ich kompleksowe wykorzystanie dla realizacji założonych celów. Otrzymasz je w postaci linku do pobrania plików PDF w wiadomości mailowej po zakupie produktu.

Dzięki materiałom zgromadzonym w publikacji dzieci poznają przedstawicieli różnych zawodów. Dowiadują się, jak ważna jest ich praca oraz jaką rolę pełnią w społeczeństwie. Kolorowe ilustracje pozwalają na dokładne poznanie elementów ich stroju oraz prezentują podstawowe czynności wykonywane przez przedstawiciela danego zawodu, a czarno-białe karty pracy uatrakcyjnią zajęcia i pozwolą dzieciom czynnie włączyć się w ich przebieg. Koncepcja pracy z wykorzystaniem proponowanych materiałów oparta jest na zasadzie prowadzenia działań z zastosowaniem różnych form aktywności dziecka.

W skład każdego z tomów tej serii wchodzą:

• książka z konspektami zajęć dotyczących 5 zawodów, które to konspekty zawierają krótkie wprowadzenie w temat (najważniejsze informacje o każdym zawodzie dla nauczyciela), propozycje zabaw przypisanych do poszczególnych zawodów, teksty piosenek i opisy zabaw z nimi skorelowanych, wiersze, zagadki, quiz tematyczny, rozwiązania do krzyżówek;
  • teczka zawierająca 25 pomocy dydaktycznych w formie wydrukowanych foliowanych kart wielkości A4+;
  • płyta Data-PC zawierająca czarno-białe karty pracy w formacie PDF (przeznaczone i przygotowane do samodzielnego wydruku w ilości niezbędnej do realizacji poszczególnych zadań);
  • płyta Audio-CD zawierająca 22 nagrania: piosenkę przewodnią, 10 piosenek edukacyjnych związanych z zawodami przedstawionymi w książce oraz podkłady muzyczne do tych piosenek.

Ilustracje
Dorota Prończuk
nauczyciel
Grupa wiekowa