• -30%

95,90 zł Zniżka 30%

Zamiast 137,00 zł

Najniższa cena produktu 95,90 zł z dnia 12.10.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 191 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Prezentowany zestaw publikacji to doskonały wybór dla każdego nauczyciela przedszkola na początek roku przedszkolnego. Dlaczego warto zdecydować się na jego zakup?

Kompleksowe podejście do nauki:

Co nam niesie pani Jesień? to audiobook, który wprowadzi dzieci w jesienny klimat (oraz w tematykę związaną z treściami zwykle realizowanymi w tym okresie). Przedszkolaki uwielbiają słuchać opowieści, a ten audiobook z pewnością przyciągnie ich uwagę. Ciekawe historie rozwijają wyobraźnię, wzbogacają słownictwo i uczą koncentracji.

Sensoryczne doświadczenia:

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Jesień to zbiór pomysłów na codzienne aktywności, które angażują wszystkie zmysły dziecka. Zabawy sensoryczne są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci. Pomagają rozwijać zdolności motoryczne, koordynację oraz zdolności poznawcze. Ta pozycja zapewnia nauczycielowi gotowe scenariusze zabaw, które można łatwo wprowadzić do codziennych zajęć.

Muzyczna radość:

Muzyczny przepis na dobrą zabawę to nieoceniona pomoc dla nauczyciela, który chce wprowadzić elementy muzyczne do zajęć. Rozwinie dzięki temu u dzieci ich zdolności słuchowe, rytmiczne oraz ich kreatywność. Publikacja ta zawiera różnorodne propozycje zabaw, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Dzięki temu nauczyciel może wzbogacić swoje zajęcia o nowe, ciekawe formy aktywności, służące także integracji grupy, co jest szczególnie istotne po dłuższej bądź krótszej wakacyjnej przerwie.

Piosenki na każdą porę roku:

Cztery pory roku z piosenką to idealne uzupełnienie zestawu. Piosenki tematyczne są świetnym narzędziem do nauki i zabawy. Dzieci uwielbiają śpiewać, a piosenki związane z porami roku pomagają im lepiej zrozumieć zmiany zachodzące w przyrodzie. Publikacja ta zawiera zarówno teksty, jak i propozycje zabaw ruchowych do piosenek.

Podsumowując: sięgając po ten zestaw, otrzymujesz idealne narzędzie dla nauczyciela przedszkola na początek roku szkolnego. Dzięki różnorodności materiałów, możesz w ciekawy i angażujący sposób prowadzić zajęcia, rozwijając różnorodne umiejętności dzieci. Audiobooki, zabawy sensoryczne, muzyka, elementy zabaw integracyjnych i piosenki tematyczne – wszystko to sprawia, że w przedszkolu nie ma nudy!

Wybierz ten zestaw i spraw, aby początek roku przedszkolnego był pełen radości i nowych, fascynujących doświadczeń dla Twoich podopiecznych.

nauczyciel
Grupa wiekowa