Polecamy Kartka z kalendarza – PAŹDZIERNIK

Kartka z kalendarza – PAŹDZIERNIK

rok temu Kartka z kalendarza – PAŹDZIERNIK

Kartka z kalendarza – PAŹDZIERNIK – o czym warto pamiętać?
Inspirowanki – zestaw gotowych pomysłów i inspiracji na zajęcia z przedszkolakami w październiku.

• Pamiętaj o uroczystości z okazji Święta Niepodległości (11 listopada). Z tej okazji przygotowaliśmy dedykowaną podstronę z inspiracjami – sprawdź nasze propozycje

• Czas adaptacji już pewnie za Wami… Udało się Wam poznać nowo przyjęte przedszkolaki, ale właśnie teraz okazuje się, że pozostające pod Waszą opieką dzieci, trapią trudne sytuacjeJak pomóc przedszkolakowi w takich momentach? Poniżej podpowiadamy kilka publikacji, które mogą być pomocne:
    - Złość i agresja, artykuły z miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
    - Zanim wkroczy specjalista... cz. 1 i 2
    - Piosenki z charakterem
    - Z emocjami mi do twarzy
    - STOP agresji! Ruch, rytm, taniec i muzyka jako metoda odreagowania napięć psychoruchowych. Szkolenie dla Rad Pedagogicznych

Zachęcamy również do skorzystania z naszych comiesięcznych INSPIROWANEK.
Zestaw gotowych pomysłów i inspiracji na zajęcia z przedszkolakami na PAŹDZIERNIK.

1 października – DZIEŃ MUZYKI

7 października – DZIEŃ UŚMIECHU