Polecamy [LIVE] INNOWACJA PEDAGOGICZNA – jak ją przeprowadzić krok po kroku na podstawie projektu WITAMINKI

3 miesiące temu

Zapraszamy 10 lutego 2024 r. (sobota) o godz. 10:00 na bezpłatny webinar: INNOWACJA PEDAGOGICZNA – jak ją przeprowadzić krok po kroku na podstawie projektu WITAMINKI

Bezpłatny WEBINAR z udziałem Urszuli WITEK, Anny PATRZAŁEK, Doroty KLUSKI, Miłosza KONARSKIEGO.

DLA NAUCZYCIELI TO BĘDZIE NIEZWYKŁA OKAZJA DO POGŁĘBIENIA WIEDZY Z ZAKRESU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ.

Nie przegapcie tej szansy na swój rozwój zawodowy i odkrycie nowych możliwości w pracy z najmłodszymi!

Zachęcamy Nauczycieli do udostępnienia tego WYDARZENIA wśród Rodziców. Tylko wspólnie możemy kształtować nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat!

Drodzy Nauczyciele i Rodzice przedszkolaków!

Razem możemy wprowadzić małe zmiany, które przyniosą ogromne korzyści dla naszych najmłodszych. Dołączcie do nas na specjalne szkolenie dotyczące zdrowego żywienia dzieci. Będziemy dzielić się zasadami zdrowego odżywiania, przepisami na smaczne i pożywne przekąski oraz sposobami na kreatywną edukację najmłodszych o wartościach zdrowego stylu życia.

W programie:

• TALERZ ZDROWEGO ŻYWIENIA – co to jest i jak go czytać?

Sporo cennych rad i wskazówek, jak zachęcić dzieci do spożywania warzyw i owoców za pomocą wszystkich zmysłów.

Anna PATRZAŁEK opowie o tym, jak kształtować właściwie nawyki żywieniowe u dzieci. Omówi talerz zdrowego żywienia, wyjaśniając przy tym zasady dotyczące jego komponowania na co dzień. Podpowie również, jak w praktyce zachęcać najmłodszych do próbowania nowych smaków i potraw zarówno w przedszkolu, jak i w domu.

• INNOWACJA PEDAGOGICZNA krok po kroku na podstawie projektu #WITAMINKI.

Urszula WITEK przybliży zagadnienie innowacji pedagogicznej. Omówi krok po kroku, jak przeprowadzić w swojej placówce innowację pedagogiczną na podstawie projektu WITAMINKI. Wskaże przykładowe działania, których realizacja wpisuje się w innowację pedagogiczną.

LIVE JEST FORMĄ DOSKONALENIA ZAWODOWEGO, będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu.

NIESPODZIANKA: Każda osoba, która zamówi ZAŚWIADCZENIE, otrzyma komplet dokumentów niezbędnych do opracowania dowolnej innowacji pedagogicznej w swojej placówce.

• PRZEPISY na zdrową i dobrą ZABAWĘ w przedszkolu.

Dorota KLUSKA i Miłosz KONARSKI podzielą się z Wami propozycjami zabaw, które urozmaicą Wasze zajęcia, a tym samym przybliżą przedszkolakom zasady zdrowego żywienia w formie dopasowanej do dzieci – poprzez zabawę!

Tylko dla Uczestników NA ŻYWO!

• Czekają ciekawe materiały szkoleniowe i możliwość zadawania pytań na żywo!
  • Rabaty na nasze publikacje!
  • Prezenty do zamówień!
  • Oczywiście będą konkursy!
  • Oczywiście będą nagrody!

Cały program poprowadzi Robert HALIK

Serdecznie zapraszamy!

KIEDY?
10 lutego 2024 (sobota), godz. 10:00 – 12:00
GDZIE?

▪ Oglądaj na naszej stronie na Facebooku
  ▪ na kanale YouTube
  ▪ lub na Instagramie
  Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć o spotkaniu

Dla chętnych będzie możliwość zakupienia zaświadczenia o udziale w spotkaniu w wersji elektronicznej. Link do zaświadczenia zostanie podany podczas transmisji.