Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kreatywne zajęcia na nietypowe dni

35,00 zł

Propozycje zabaw wspierających rozwój dzieci od 2 do 5 lat

Publikacja dedykowana jest nauczycielom wychowania przedszkolnego pracującym z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat oraz wychowawcom w żłobkach pracującym ze starszymi maluchami. Przyda się także rodzicom w domu.

Wiele pomysłów na prace plastyczne, zabawy sensoryczne i zabawy z piosenką – ciekawe, a zarazem proste w wykonaniu!

W komplecie 2 płyty CD – a na nich 9 piosenek z podkładami oraz 32 czarno-białe szablony i karty pracy. 

Spis treściOd Autorki


dowiedz się więcej o każdej wersji produktu

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kreatywne zajęcia na nietypowe dni

Kreatywne zajęcia na nietypowe dni

    lub Anuluj

Publikacja Kreatywne zajęcia na nietypowe dni dedykowana jest nauczycielom wychowania przedszkolnego pracującym z dziećmi w wieku od 2 do 5 lat oraz wychowawcom w żłobkach pracującym ze starszymi maluchami. Przyda się także rodzicom w domu.

W książce znajdziecie Państwo propozycje prac plastycznych, zabaw sensorycznych lub zabaw z piosenką na wybrane święta nietypowe (takie jak Dzień Zebry czy Dzień Fotografii) oraz na te bardziej typowe – jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Nauczyciele chętnie korzystają z „nietypowych świąt” jako punktu wyjścia do zajęć edukacyjnych odnoszących się do zawodów, przedmiotów, pasji albo zjawisk meteorologicznych – szczególnie wyróżnionych czy celebrowanych w danym dniu. Jednakże przedstawione tu pomysły można realizować przez cały rok – oddzielając je od dnia nietypowego, do którego są przypisane. Forma dopasowania ich do poszczególnych miesięcy jest jedynie propozycją będącą ciekawym pomysłem na urozmaicenie zajęć codziennych w ciągu roku. 

Zajęcia zaproponowane w książce są atrakcyjne i rozwijające, ale jednocześnie na tyle proste, aby mogły sobie z nimi poradzić nawet dwulatki – oczywiście w zakresie możliwości, którymi dziecko dysponuje na danym etapie rozwoju. Wszystkie elementy potrzebne do przygotowania prac są niedrogie i ogólnodostępne. Kolejne etapy wykonania opisanych prac plastycznych zostały zilustrowane bogatym materiałem fotograficznym

Do książki dołączone są także 2 płyty CD – pierwsza z nich zawiera 9 piosenek wraz z podkładami muzycznymi, na drugiej zaś znajdują się 32 czarno-białe szablony i karty pracy przeznaczone do samodzielnego wydruku – umożliwią one zrealizowanie propozycji przedstawionych w publikacji.

Posłuchaj fragmentów piosenek

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + dostęp online do płyt z książki”

– książka oraz stały, nieograniczony czasowo
dostęp online do pełnej wersji piosenek z płyty CD*


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
- w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

Dla kogo
nauczyciel
opiekun w żłobku lub klubie malucha
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
dni nietypowe
Ilustracje
Katarzyna Floriańska
Muzyka i aranżacje
Miłosz Konarski
ISBN
978-83-65915-50-4
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
210 x 297 mm
Liczba stron
80
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks produktu
W400

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetne propozycje prac plastycznych, również dla nauczycieli świetlicy.

Oceń 

Takie pozycje są nie zastąpione , wszystko co potrzebne nauczycielowi w jednej pozycji

Oceń 

Super pomoc dla każdego nauczyciela. Fajne pomysły jak świętować dni nietypowe w przedszkolu. Polecam :)

Oceń 

Mnóstwo pomysłów na różne okazje! Polecam każdemu :)

Oceń 

CIEKAWE ZABAY I ZAJĘCIA

Napisz swoją opinię