Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Pakiet

Zestaw Tuptająca trylogia

75,00 zł

Zamiast 87,00 zł


„Tuptająca trylogia” czyli Tuptaj, maluszkuTuptaj, średniaczku oraz Tuptaj, starszaku – zestaw w atrakcyjnej cenie!


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

„Tuptająca trylogia” to jeden z naszych niewątpliwych hitów wydawniczych. Opracowana przez Pana Miłosza (Miłosza Konarskiego) zdobywa sympatię coraz liczniejszego grona przedszkolaków, ich nauczycieli i rodziców. Dzieci, które choć raz miały okazję bawić się przy tych nagraniach, dopominają się o ich ponowne odtwarzanie. 

Nie dajemy Ci kolejnych scenariuszy zajęć, w oparciu o które można zrealizować zajęcia muzyczno-rytmiczne – te publikacje to kompletne, już przeprowadzone zajęcia, nagrane w formie audio! 

Na każdą z części składają się:

  • płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio. Dzieci przy tych nagraniach będą w stanie bawić się samodzielnie (bezpośredni udział nauczyciela/opiekuna nie jest konieczny – zajęcia mogą się odbywać jedynie pod jego troskliwym okiem). Aby tak się stało, wskazane jest, by przynajmniej za pierwszym razem (podczas zajęć z każdego poziomu) zachowania dzieci modelował wychowawca – prezentując, w jaki sposób należy wykonywać opisywane przez lektora ruchy;
  • płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania; 
  • książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę. Stanowi ona pomoc dla nauczyciela/opiekuna – zawiera słowa piosenek i krótkie opisy zabaw, które precyzują polecenia zarejestrowane na nagraniu.

Kupując zestaw otrzymujesz w sumie aż 6 płyt CD przeznaczonych kolejno dla dzieci w wieku: od 1,5 do 3 lat, od 2 do 5 lat i od 5 do 7 lat. 

Poznaj bliżej każdą z publikacji wchodzących w skład tego zestawu:

Tuptaj, maluszku

Tuptaj, średniaczku

Tuptaj, starszaku

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Słowa i muzyka
Miłosz Konarski
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Zobacz także