• -19,00 zł

49,00 zł Zniżka 19,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 34,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 19.03.2024

Propozycje aktywności, zabaw, piosenek, wierszy i opowiadań dla dzieci młodszych na styczeń wokół tematu wiodącego: ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIUSIA oraz dla dzieci starszych wokół tematu wiodącego: ZIMA W LESIE – to wszystko czeka w Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

scenariusz i artykułypomoce dydaktycznespis treści

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

W Przewodniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – materiały na styczeń:

ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIUSIA - propozycje aktywności dla dzieci młodszych

• Moi kochani dziadkowie
  • Radosne chwile
  • Upominki od wnucząt
  • Pomagamy starszym
  • Spacerek z babcią i dziadkiem

ZIMA W LESIE - propozycje aktywności dla dzieci starszych

• Głodny brzuszek
  • Co słychać w uśpionym lesie?
  • Leśniczy
  • Tropimy zwierzęta
  • Pomagamy zwierzętom

Ponadto scenariusz przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka „Kocham babcię, kocham dziadka, z nimi każdy dzień to gratka”, artykuły o wychowaniu i edukacji dzieci („Moc płynąca z przytulania”, „O pozytywnym wzmacnianiu i nie tylko”), inspiracje na prezenty dla dziadków, Matematyczny Kącik Pani Zuzi, „Pizzeria” – kącik logopedyczny oraz zabawy i aktywności dla przedszkolaków w języku angielskim.

Zamawiając ten numer BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, otrzymasz:

• 84 stron ze scenariuszami zajęć i artykułami;
  • ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 60 foliowanych stronach A4;
  • płytę CD „Styczniowe muzykowanie” z podkładami i piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej skorelowanymi z treścią miesięcznika;
  • 4 plakatów formacie A2;
  • 1 plakat w formacie A1;
  • KOD dostępu do 30 pobrań dowolnych materiałów z www.blizejprzedszkola.pl
    KOD zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na adres mailowy podany w zamówieniu.
    Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od zakupu.

Więcej o „pobraniach” na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl/kody

Zobacz pomoce dydaktyczne opracowane do treści miesięcznika:

dyrektor
nauczyciel