4.92 (8)

Ćwiczenia przy muzyce dla dzieci w wieku 37 lat

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Autor niniejszej publikacji – doskonale znany już dzieciom w całej Polsce, kadrze pedagogicznej przedszkoli, a także rodzicom – spotykając się i rozmawiając z setkami nauczycieli, zwrócił uwagę, że zabawy stworzone przez niego często wykorzystywane są nie tylko w ramach zajęć muzycznych, ale także jako element poranka – w formie rozgrzewki. Tym samym poranne ćwiczenia z Panem Miłoszem weszły w wielu przedszkolach na stałe do planu dnia.

Spis treści Od Autora Komentarz metodyczny

Dziecko przedszkolne charakteryzuje intensywny głód ruchu – zaspokajając go, ćwiczy mięśnie i cały układ ruchowy oraz przyzwyczaja układ krążenia do wzmożonej pracy. Będąc rytmikiem, Autor postanowił przygotować materiał, w którym punkt ciężkości będzie położony nie na umuzykalnianiu, lecz na ruchu – na zabawach realizujących założenia wychowania fizycznego w przedszkolu. Najistotniejszą częścią tej publikacji stały się więc konkretne ćwiczenia – nie pozbawione jednak walorów muzycznych i humorystycznych.

Na płycie CD będącej częścią publikacji Czytelnicy znajdą osiem zupełnie nowych rozgrzewek – zróżnicowanych tematycznie, ułożonych od najłatwiejszych do najtrudniejszych (jednak po ich wprowadzeniu w zaproponowanej kolejności z tymi bardziej skomplikowanymi poradzą sobie także młodsze dzieci). Pozostałe dwie znane są już Czytelnikom miesięcznika „Bliżej przedszkola” i na płycie zostały zamieszczone jako bonus tracki.

Posłuchaj fragmentów nagrań

Każda z nagranych rozgrzewek stanowi kompletny, kilkuminutowy zestaw ćwiczeń. Wystarczy odtworzyć utwór… a dzieci zaczną bawić się same!

Niewątpliwym atutem każdego z nagrań jest fabularyzowana narracja Pana Miłosza prowadzona do skomponowanej specjalnie muzyki. Mamy nadzieję, że ta „nowa odsłona” Miłosza Konarskiego (gimnastyczno-rozgrzewkowa) również przypadnie wszystkim do gustu – a przede wszystkim przedszkolakom!

Patroni medialni:

Weź udział w szkoleniu dla Rad Pedagogicznych prowadzonym przez Pana Miłosza:

Jak prowadzić zajęcia rytmiczne w przedszkolu nie będąc rytmikiem?

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

978-83-67101-68-4
Liczba stron
dziecko