• -35%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 50,40 zł

Najniższa cena produktu 54,60 zł z dnia 19.04.2024

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 4,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Na zestaw składają się następujące publikacje: Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkoweSensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki, Finger Rhymes. To zestaw, dzięki któremu wesprzesz dzieci w rozwoju mowy i sprawności manualnej, w tym także podczas realizacji nieskomplikowanych, a atrakcyjnych zabaw w języku angielskim!

Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkowe to publikacja zawierająca 34 wierszyki i 16 piosenek. Jest zbiorem autorskich pomysłów o charakterze zabaw paluszkowych i ilustracyjnych, które każdego dnia doskonale sprawdzą się w pracy z przedszkolakami. Systematyczny trening paluszków powiązany z ruchem całego ciała to sprawdzony sposób na dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Sensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki to zbiór ponad 80 propozycji zabaw i aktywności. Publikacja powstała po to, aby wspomóc nauczycieli, rodziców i opiekunów w aktywnym stymulowaniu rozwoju dziecka poprzez ruch, rytm i rym. Doświadczenie potwierdza, że połączenie tych trzech czynników przekłada się na lepsze edukacyjne efekty niż stosowanie wyłącznie jednego z nich.

Finger Rhymes to zabawy paluszkowe wspierające naukę języka angielskiego. 52 rymowanki paluszkowe, które pomogą nauczycielowi w zorganizowaniu atrakcyjnych zajęć językowych dla przedszkolaków. Niezależnie od programu, na którym co dzień pracuje! Do książki dołączone są papierowe pacynki (kolorowe i czarno-białe) dla dzieci i nauczyciela/rodzica (ponieważ we wszystkie zabawy z tego zestawu można także doskonale bawić się z dziećmi w domu).

Dowiedz się więcej:

Pokazywane wierszyki... Sensomotoryczne zabawy... Finger Rhymes