Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zestaw zabaw paluszkowych

66,00 zł

Zamiast 84,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw zabaw paluszkowych

Zestaw zabaw paluszkowych

    lub Anuluj

Na zestaw składają się następujące publikacje: Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkoweSensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki, Finger Rhymes. To zestaw, dzięki któremu wesprzesz dzieci w rozwoju mowy i sprawności manualnej, w tym także podczas realizacji nieskomplikowanych, a atrakcyjnych zabaw w języku angielskim!

Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkowe to publikacja zawierająca 34 wierszyki i 16 piosenek. Jest zbiorem autorskich pomysłów o charakterze zabaw paluszkowych i ilustracyjnych, które każdego dnia doskonale sprawdzą się w pracy z przedszkolakami. Systematyczny trening paluszków powiązany z ruchem całego ciała to sprawdzony sposób na dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Sensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki to zbiór ponad 80 propozycji zabaw i aktywności. Publikacja powstała po to, aby wspomóc nauczycieli, rodziców i opiekunów w aktywnym stymulowaniu rozwoju dziecka poprzez ruch, rytm i rym. Doświadczenie potwierdza, że połączenie tych trzech czynników przekłada się na lepsze edukacyjne efekty niż stosowanie wyłącznie jednego z nich. 

Finger Rhymes to zabawy paluszkowe wspierające naukę języka angielskiego. 52 rymowanki paluszkowe, które pomogą nauczycielowi w zorganizowaniu atrakcyjnych zajęć językowych dla przedszkolaków. Niezależnie od programu, na którym co dzień pracuje! Do książki dołączone są papierowe pacynki (kolorowe i czarno-białe) dla dzieci i nauczyciela/rodzica (ponieważ we wszystkie zabawy z tego zestawu można także doskonale bawić się z dziećmi w domu). 

Dowiedz się więcej:

Pokazywane wierszyki... Sensomotoryczne zabawy... Finger Rhymes

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Będą przydatne w pracy z małymi dziećmi

Napisz swoją opinię