Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

 • -35%
Zestaw zabaw paluszkowych
search
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych
 • Zestaw zabaw paluszkowych

Zestaw zabaw paluszkowych

5.00 (1)
84,00 zł
54,60 zł Zniżka 35%

Zamiast 84,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 50,40 zł

Najniższa cena produktu 54,60 zł z dnia 19.05.2024


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw zabaw paluszkowych

Zestaw zabaw paluszkowych

    lub Anuluj

Na zestaw składają się następujące publikacje: Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkoweSensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki, Finger Rhymes. To zestaw, dzięki któremu wesprzesz dzieci w rozwoju mowy i sprawności manualnej, w tym także podczas realizacji nieskomplikowanych, a atrakcyjnych zabaw w języku angielskim!

Pokazywane wierszyki i zabawy paluszkowe to publikacja zawierająca 34 wierszyki i 16 piosenek. Jest zbiorem autorskich pomysłów o charakterze zabaw paluszkowych i ilustracyjnych, które każdego dnia doskonale sprawdzą się w pracy z przedszkolakami. Systematyczny trening paluszków powiązany z ruchem całego ciała to sprawdzony sposób na dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Sensomotoryczne zabawy paluszkowe i pokazywane wierszyki to zbiór ponad 80 propozycji zabaw i aktywności. Publikacja powstała po to, aby wspomóc nauczycieli, rodziców i opiekunów w aktywnym stymulowaniu rozwoju dziecka poprzez ruch, rytm i rym. Doświadczenie potwierdza, że połączenie tych trzech czynników przekłada się na lepsze edukacyjne efekty niż stosowanie wyłącznie jednego z nich. 

Finger Rhymes to zabawy paluszkowe wspierające naukę języka angielskiego. 52 rymowanki paluszkowe, które pomogą nauczycielowi w zorganizowaniu atrakcyjnych zajęć językowych dla przedszkolaków. Niezależnie od programu, na którym co dzień pracuje! Do książki dołączone są papierowe pacynki (kolorowe i czarno-białe) dla dzieci i nauczyciela/rodzica (ponieważ we wszystkie zabawy z tego zestawu można także doskonale bawić się z dziećmi w domu). 

Dowiedz się więcej:

Pokazywane wierszyki... Sensomotoryczne zabawy... Finger Rhymes

Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W923

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Będą przydatne w pracy z małymi dziećmi

Napisz swoją opinię