Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter. Nowe wydanie

18,00 zł

Informujemy!

Publikacja została wyprzedana.

Dziękujemy za duże zainteresowanie i zapraszamy do zakupu innych części z serii Jasia i Połykacza Liter.


Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny


Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Obecnie brak na stanie
Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter. Nowe wydanie

Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter. Nowe wydanie

    lub Anuluj

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Książeczka adresowana jest do dzieci, które opuszczają przedszkolne progi, aby rozpocząć przygodę w pierwszej klasie. Jaś wprowadza Czytelnika w nieznany do tej pory przedszkolakom tajemniczy świat szkoły. Opowiada o nowych, nieznanych miejscach, które staną się dla małego ucznia drugim domem, o dorosłych, których rolą jest wspieranie dziecka oraz o nowych przyjaciołach, dzięki którym szkoła będzie synonimem wspaniałych przygód. To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III.

***

Jaś jest uczniem pierwszej klasy. Lubi swoją szkołę i ma kolegów, z którymi spędza czas. Pewnego razu z książek w bibliotece zaczynają znikać litery. Chłopcy postanawiają rozwiązać tajemniczą sprawę...

***

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Wielka wyprawa Połykacza Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), skąd przybył Połykacz Liter, dlaczego zamieszkał w bibliotece, jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. A aby dowiedzieć się, dlaczego umiejętność liczenia w pamięci jest tak przydatna, sięgnij po najnowszą część przygód Jasia: Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr. 

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Dla kogo
dziecko
Grupa wiekowa
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
pasowanie na ucznia
pożegnanie przedszkola
zakończenie roku
Ilustracje
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-65915-34-4
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
20 x 20 cm
Liczba stron
44
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię