(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Książeczka adresowana jest do dzieci, które opuszczają przedszkolne progi, aby rozpocząć przygodę w pierwszej klasie. Jaś wprowadza Czytelnika w nieznany do tej pory przedszkolakom tajemniczy świat szkoły. Opowiada o nowych, nieznanych miejscach, które staną się dla małego ucznia drugim domem, o dorosłych, których rolą jest wspieranie dziecka oraz o nowych przyjaciołach, dzięki którym szkoła będzie synonimem wspaniałych przygód. To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III.

***

Jaś jest uczniem pierwszej klasy. Lubi swoją szkołę i ma kolegów, z którymi spędza czas. Pewnego razu z książek w bibliotece zaczynają znikać litery. Chłopcy postanawiają rozwiązać tajemniczą sprawę...

***

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Wielka wyprawa Połykacza Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), skąd przybył Połykacz Liter, dlaczego zamieszkał w bibliotece, jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. A aby dowiedzieć się, dlaczego umiejętność liczenia w pamięci jest tak przydatna, sięgnij po najnowszą część przygód Jasia: Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr.

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Ilustracje
Dorota Prończuk
978-83-65915-34-4