Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

 • -40%
Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
search
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)
 • Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)

Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)

(0)
25,00 zł
15,00 zł Zniżka 40%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 25,00 zł

Najniższa cena produktu 15,00 zł z dnia 23.06.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 15 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)

Przedszkolak zwiedza świat, cz. IV - Australia (e-book)

    lub Anuluj

Propozycje zajęć w formie zabaw, prezentacji i aktywności dydaktycznych – z piosenkami w streamingu i pomocami w formie multimediów

***

Książka Przedszkolak zwiedza świat została wydana jako e-book z dostępem do piosenek w streamingu oraz zdigitalizowanych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do wyświetlania podczas zajęć na tablicy multimedialnej czy z wykorzystaniem rzutnika (lub ewentualnie  na ekranie monitora czy laptopa). Forma ta, oprócz niepodważalnych walorów ekologicznych, pozwala w pełni wykorzystać dostępną współcześnie technologię, co byłoby niemożliwe w przypadku wydania książki w formie drukowanej.

Od wydawcy Od Autorek Spis treści

***

Jak działa nasz e-book? 

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja „Przedszkolak zwiedza świat” została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu „Przedszkolak zwiedza świat” z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

***

Głównym i najważniejszym celem niniejszej publikacji jest wspieranie samodzielnej dziecięcej aktywności poznawczej, dobór treści związanych z tematyką poznawania świata przyrodniczego i społeczno-kulturowego adekwatnych do poziomu rozwoju dziecka – jego możliwości percepcyjnych, wyobrażeń i rozumowania, z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Dziecko poprzez udział w zabawach, omawianie proponowanych zagadnień poznaje świat, kontynenty, kraje i regiony z uwzględnieniem najciekawszych aspektów geograficznych, przyrodniczych, kulturowych i społecznych. Ma mieć świadomość istnienia odmiennych kultur, rozumieć tę odmienność oraz różnorodność tradycji, języków i ras.

Przedszkolak pozna zasady bezpiecznego podróżowania, będzie miał możliwość pogłębiania wiedzy geograficznej i przyrodniczej, zgodnie ze swoimi możliwościami. Publikacja, którą Państwu przedstawiamy, kształtuje w dziecku świadomość bycia obywatelem świata, który ma przywilej poznawać i o który ma obowiązek dbać. W ten sposób będziemy kształtować w młodym człowieku postawę tolerancji, otwartości i życzliwości wobec innych ludzi.

Szanując doświadczenie i przyzwyczajenia nauczycieli, tam gdzie było to możliwe, do zabaw stworzone zostały także tradycyjne pomoce dydaktyczne (do samodzielnego wydruku). Przy czym dostęp do ich podglądu i pobrania także jest nowatorski, a przez to jeszcze bardziej intuicyjny i użyteczny – pomoce te można pobrać za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności gromadzenia ich na swoim komputerze i późniejszego żmudnego poszukiwania plików.

Na publikację składają się następujące elementy:

 • e-book – zawiera opisy zabaw oraz linki służące do wyświetlania lub pobierania pomocy dydaktycznych i kart pracy;
 • album z piosenkami do zajęć i ich podkładami instrumentalnymi – zamieszczony w serwisie streamingowym Moja płytoteka (kod odblokowujący dostęp do pełnych wersji utworów znajdziesz w mailu wysłanym na adres, z którego został dokonany zakup e-booka);
 • prezentacja multimedialna „Australia”, Symbole Australii i Didgeridoo, 3 filmy oraz 6 gier edukacyjnych towarzyszących omawianym treściom – dostępne są pod linkami znajdującymi się w e-booku; 
 • pomoce dydaktyczne w formie slajdów – dostępne są pod linkami znajdującymi się w e-booku;
 • pomoce dydaktyczne i karty pracy do samodzielnego wydruku – dostępne są pod linkami znajdującymi się w e-booku.

Interesującym opisom towarzyszą dziesiątki fotografii, dzięki którym przedszkolaki mogą poznać piękno Australii i pogłębić swoją wiedzę społeczno-geograficzno-przyrodniczą. Zachęcamy do obejrzenia fragmentu prezentacji, który został zamieszczony w zakładce Pomoce dydaktyczne na stronie produktu. Można tam także zapoznać się z pozostałymi fotografiami, ilustracjami, szablonami i kartami pracy, które są częścią niniejszej publikacji. 

Pomoce dydaktyczne w formie wyświetlanych slajdówZobaczFragmenty prezentacji multimedialnejZobaczGry i zabawy edukacyjne (podgląd)ZobaczPomoce i karty pracy do samodzielnego wydruku
ZobaczPomoce do zajęć prowadzonych w tradycyjnej formieZobaczSymbole Australii: prezentacjaZobacz

ISBN
978-83-67101-48-6
Liczba stron
39
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Rok wydania
2022
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Indeks
W956

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię