Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

15,00 zł

Kolejna część przygód Jasia Pierwszoklasisty – wciągająca lektura dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I-III.

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

    lub Anuluj

Jaś jest uczniem pierwszej klasy. Po przygodach z Połykaczem Liter sytuacja w szkole na chwilę się uspokoiła. Ale tylko na chwilę… Wkrótce z dzienników zaczynają znikać oceny. Dla Połykacza sprawa brzmi dziwnie znajomo… 

***

Kolejna książeczka serii o Jasiu Pierwszoklasiście i grupie jego przyjaciół, z Połykaczem Liter na czele. W tej części autorka w obrazowy i przystępny sposób przypomina o wartości matematyki oraz zwraca uwagę na zanikającą już umiejętność liczenia w pamięci. Doskonała lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I-III. 

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Wielka wyprawa Połykacza Liter, Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), skąd przybył Połykacz Liter, dlaczego zamieszkał w bibliotece i jak zaprzyjaźnił się z Jasiem oraz jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. 

***

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Grupa wiekowa
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
pasowanie na ucznia
zakończenie roku
Ilustracje
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-65915-57-3
Rok wydania
2021
Format (szerokość x wysokość)
20 x 20 cm
Liczba stron
44
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Specyficzne kody

Zobacz także

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię