Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wielka wyprawa Połykacza Liter

18,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wielka wyprawa Połykacza Liter

Wielka wyprawa Połykacza Liter

    lub Anuluj

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Przygody sympatycznego Połykacza Liter, którego dalsze losy poznajemy na kartach hitowych książeczek Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter oraz Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr. To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III. 

***

Kim jest Połykacz Liter? Skąd się wziął w naszym świecie? Jak trafił do szkoły, w której poznał Jasia Pierwszoklasistę? Czy istnieją inni Połykacze Liter? Jak wygląda ich świat?

Książeczka Wielka wyprawa Połykacza Liter odpowiada na powyższe pytania – jest to opowieść wprowadzająca dzieci w świat Połykacza Liter, którego przygody poznajemy w kolejnych częściach serii.

***

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), kim jest Połykacz Liter i jak zaprzyjaźnił się z Jasiem oraz jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. A aby dowiedzieć się, dlaczego umiejętność liczenia w pamięci jest tak przydatna, sięgnij po najnowszą część przygód Jasia: Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Cyfr

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Dla kogo
dziecko
Grupa wiekowa
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
pasowanie na ucznia
pożegnanie przedszkola
zakończenie roku
Ilustracje
Dorota Prończuk
ISBN
978-83-65915-35-1
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
20 x 20 cm
Liczba stron
40
Płyta CD lub zawiera CD
nie

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetny pomysł na zakończenie edukacji przedszkolnej dla małych czytelników

Oceń 

Rewelacyjna pozycja dla starszaków, którzy będą opuszczać przedszkolne mury. Całą serię czterech historii zakupiłam z myślą "o szkolnych rozmowach" ze swoimi przedszkolnymi dziećmi. Fantastyczne reakcje, wrażenia, możliwość zabaw językowych w trakcie czytania. Wspólne czytanie poprzedziła seria zabaw własnoręcznie wykonanymi Połykaczami i literkami (propozycja z przewodnika BP). Dało się odczuć "emocjonalną więź" z bohaterem książki. Polecam zarówno do czytania z sześciolatkami jak również na prezent na zakończenie przedszkola.

Oceń 

Szczerze polecam całą serie o Połykaczu liter i Jasiu pierwszoklasiście. Książki odpowiednie dla zerówkowiczów. Ja kupiłam z myślą o prezencie na zakończenie zerówki. Bardzo przyjemna i ciekawa literatura.

Napisz swoją opinię