5.00 (3)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Doskonały prezent na zakończenie przedszkola lub z okazji pasowania na ucznia!

Przygody sympatycznego Połykacza Liter, którego dalsze losy poznajemy na kartach hitowych książeczek Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter oraz Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr. To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III.

***

Kim jest Połykacz Liter? Skąd się wziął w naszym świecie? Jak trafił do szkoły, w której poznał Jasia Pierwszoklasistę? Czy istnieją inni Połykacze Liter? Jak wygląda ich świat?

Książeczka Wielka wyprawa Połykacza Liter odpowiada na powyższe pytania – jest to opowieść wprowadzająca dzieci w świat Połykacza Liter, którego przygody poznajemy w kolejnych częściach serii.

***

Dowiedz się także (sięgając po książeczki Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter oraz Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter), kim jest Połykacz Liter i jak zaprzyjaźnił się z Jasiem oraz jak być bezpiecznym w szkole i... jak nie stać się źródłem zagrożeń dla innych. A aby dowiedzieć się, dlaczego umiejętność liczenia w pamięci jest tak przydatna, sięgnij po najnowszą część przygód Jasia: Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Cyfr

Książeczki z tej serii warto czytać w następującej kolejności: 1. Wielka wyprawa Połykacza Liter, 2. Jaś Pierwszoklasista i Połykacz Liter, 3. Jaś Pierwszoklasista ratuje Połykacza Liter, 4. Jaś Pierwszoklasista i Pożeracz Cyfr

Ilustracje