Polecamy Pacynka PANDY z torebki - instruktaż pracy plastycznej

Pacynka PANDY z torebki - instruktaż pracy plastycznej

6 dni temu Praca plastyczna

Pomysł na pracę plastyczną, a jednocześnie pacynkę, którą można założyć na rękę i pobawić się w teatrzyk.

Materiały:

Zamów pakiet potrzebny do wykonania tej pracy

Etapy wykonania

Zaginamy torebkę śniadaniową. Wycinamy elementy pandy, które nakleimy na torebkę: uszka, oczy, nos, łapy, gałąź bambusa.

Naklejamy elementy na torebkę. Dorysowujemy oczka, buzię, ozdabiamy gałąź bambusa.

Pracę przygotowała Magdalena Suska.

Magdalena Suska – nauczycielka wychowania przedszkolnego, nauczania początkowego oraz języka angielskiego z Gdańska. Autorka bloga edukacyjnego @zabawy_liliany, którego prowadzi od 7 lat, i gdzie pokazuje edukacyjne zabawy oraz prace plastyczne ze swoją córką Lilą. Odkąd pamięta – rysuje, projektuje, wycina i planuje. Plastyka zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Stawia na kreatywność i radosną twórczość dzieci w każdym wieku.

Materiał opublikowany dzięki współpracy z Fiorelki.pl

Artykuły plastyczne i papiernicze Fiorello, Carioca, Amos i inne zamówisz w sklepie Bliżej Przedszkola.

Poznaj ofertę wyprawek plastycznych dla grup przedszkolnych