Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • Nowy
Zabawowy trening mowy
search
  • Zabawowy trening mowy
  • Zabawowy trening mowy
  • Zabawowy trening mowy
  • Zabawowy trening mowy
  • Zabawowy trening mowy

Zabawowy trening mowy

5.00 (2)
36,00 zł

Piosenki i aktywności wspomagające prewencję i terapię logopedyczną dzieci przedszkolnych

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zabawowy trening mowy

Zabawowy trening mowy

    lub Anuluj

Zabawowy trening mowy to publikacja z pomysłami wspomagającymi prewencję i terapię logopedyczną. Stworzona została z myślą o nauczycielach, rodzicach i specjalistach pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. To atrakcyjna podróż w świat muzyki, zabaw i skutecznych strategii wspierających rozwój mowy przedszkolaków. Sięgając po nią, odkryjesz sprawdzone (bo bazujące na wieloletnim doświadczeniu Autorek i na aktualnej specjalistycznej wiedzy) sposoby wspierania rozwoju mowy.

Spis treści Od Wydawcy

Na płycie CD, będącej częścią publikacji, zamieszczonych zostało 12 piosenek skomponowanych przez Pana Miłosza (Miłosz Konarski) i opracowanych w interesujących aranżacjach (wraz z towarzyszącymi im podkładami muzycznymi) – piosenek z celowo dobranymi tekstami, które wspierają rozwój mowy. W książce zaś zawarto propozycje zabaw skoncentrowane na wzmacnianiu mięśni aparatu artykulacyjnego i rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Ponadto zaplanowano w niej przestrzeń na merytoryczne wprowadzenia i komentarze umożliwiające zrozumienie istoty wspomagania rozwoju mowy dziecka.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Czy to na przedszkolnym dywanie, czy w domu – i to niezależnie od terapii logopedycznej – powinniśmy z dziećmi kląskać, prychać, wykonywać ćwiczenia oddechowe, naśladować odgłosy wydawane przez zwierzęta, a tym samym wspierać mimochodem działania specjalisty i utrwalać prawidłową realizację głosek. Zabawowy trening mowy to gotowy sposób na inspirujące i skuteczne zajęcia logopedyczne. To publikacja dostarczająca nie tylko konkretnych narzędzi do prewencji i terapii, ale także gwarancja doskonałej zabawy, która jest najbardziej optymalną przestrzenią do realizowania z dziećmi konkretnych zadań i zaleceń.

***

Dorota Kluska to pełna pasji nauczycielka wychowania przedszkolnego stawiająca na zabawy z dziećmi z dbałością o ich uśmiech i rozwój oparty na relacjach. Animatorka tańca i ruchu, autorka wierszy, piosenek i scenariuszy. Ma na swoim koncie publikacje cieszące się dużym powodzeniem, takie jak Sposoby na nudę i Muzyczny przepis na dobrą zabawę. Jest także współautorką kilku innych. Prowadzi blog Zatrzymane w biegu z wierszami dla dzieci i utworami o codzienności oraz grupę ze scenariuszami uroczystości przedszkolnych Przedszkolne przydasie.

Bogumiła Kluska-Luberda jest pedagogiem specjalnym, surdopedagogiem i nauczycielką-logopedą. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie na kierunkach pedagogika rewalidacyjna oraz logopedia. Obecnie realizuje się zawodowo pracując z dziećmi w Samorządowym Przedszkolu nr 145 w Krakowie. Prywatnie mama trzech chłopców.

ISBN
978-83-67101-77-6
Liczba stron
52
Dla kogo
logopeda
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Aranżacje
Bartłomiej Marszałek
Muzyka
Miłosz Konarski
Rok wydania
2024
Format (szerokość x wysokość)
15,8 x 23,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W3469

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetna pozycja. Zabawy, które usprawniają artykulację. Niby zwykła zabawa a jednocześnie prewencja i terapia logopedyczna. Polecam serdecznie!!!

Oceń 

Świetna pozycja, piosenki wpadające w ucho dzieciom i dorosłym a przy tym świetna zabawa :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię