Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -25%
Opowieści z Krainy Spokoju
search
  • Opowieści z Krainy Spokoju
  • Opowieści z Krainy Spokoju
  • Opowieści z Krainy Spokoju

Opowieści z Krainy Spokoju

5.00 (1)
36,00 zł
27,00 zł Zniżka 25%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 28,80 zł

Najniższa cena produktu 27,00 zł z dnia 22.07.2024

Audiobook relaksacyjny dla przedszkolaków

Wersja

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Opowieści z Krainy Spokoju

Opowieści z Krainy Spokoju

    lub Anuluj

Opowieści z Krainy Spokoju to cykl opowiadań będących pomocnym narzędziem zarówno dla nauczycieli, jak i dla samych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Młodzi odbiorcy w czasie słuchania opowiadań relaksacyjnych nie tylko regenerują swoje zasoby, ale także odbywają podróż do świata wyobraźni, co dodatkowo rozwija ich zdolności poznawcze – między innymi tak ważną we współczesnym świecie kreatywność. Nauczyciele natomiast otrzymują pomoc we wsparciu grupy w czasie odczuwania intensywnych emocji czy nadmiernej pobudliwości i rozkojarzenia.

Spis treści Od Autorki

W skład publikacji wchodzą książeczka oraz płyta CD z audiobookiem – jest to 6 opowieści relaksacyjnych, z których każdą czytamy lub odtwarzamy dzieciom podczas osobnych zajęć, niemniej są one połączone postacią wróżki. Wprowadza ona słuchaczy w nastrój każdej historii, a po jej zakończeniu pomaga powrócić do rzeczywistości.

Posłuchaj fragmentów nagrań

Autorka publikacji jest przedszkolnym i szkolnym psychologiem dziecięcym. Na co dzień prowadzi indywidualną i grupową terapię psychologiczną dzieci oraz otacza wsparciem konsultacyjnym ich rodziców. Dla naszego wydawnictwa stworzyła serię opowieści o Jeżyku Michałku, która przybliża dzieciom złożony świat uczuć i emocji.

W postać wróżki wcieliła się Sylwia Zelek-Golonka (artystka współpracująca z Chórem Polskiego Radia i Teatrem STU w Krakowie), narratorami zaś zostali Iga Krzaczyńska (związana z Filharmonią Krakowską) oraz Przemysław Szopa (debiutujący w roli lektora).

Audiobook posiada oprawę dźwiękową złożoną z muzyki relaksacyjnej, napisanej specjalnie dla dzieci. Jest ona strojona na częstotliwościach, które harmonizują z ludzką naturą, dając poczucie głębokiego rozluźnienia – tego typu bodźce dźwiękowe powodują, że organizm znacznie szybciej się regeneruje. W publikacji użyto utworów o delikatnych i subtelnych dźwiękach, które wpływają kojąco i relaksująco na dzieci. Barwy melodii pobudzają wyobraźnię, jednocześnie przyczyniając się do osiągnięcia stanu wyciszenia emocjonalnego.

ISBN
978-83-67101-55-4
Liczba stron
20
Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
victorel.pl
Rok wydania
2023
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W986

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Serdecznie polecam, pozycja z ciekawymi opowiadaniami, wprowadzająca dzieci w stan rozluźnienie i spokoju:).

Napisz swoją opinię