Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -25%
Zestaw na letnie dni w przedszkolu
search
  • Zestaw na letnie dni w przedszkolu

Zestaw na letnie dni w przedszkolu

(0)
149,00 zł
111,75 zł Zniżka 25%

Zamiast 123,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 96,85 zł

Najniższa cena produktu 111,75 zł z dnia 16.07.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 111 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw na letnie dni w przedszkolu

Zestaw na letnie dni w przedszkolu

    lub Anuluj

Zestaw atrakcyjnych propozycji zajęć i zabaw, które doskonale sprawdzą się w okresie dyżuru wakacyjnego w każdym przedszkolu!

Na zestaw składają się następujące publikacje:

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato

Sposoby na nudę. Lato Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato

Vademecum przedszkolnych zabaw. Lato to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Zabawy sensoryczne na każdy dzień. Lato to zbiór ponad 160 propozycji aktywności oraz 7 scenariuszy zajęć inspirowanych latem, a także dodatek – pomysły na sensoryczne aktywności, które można zaproponować podczas wakacyjnych dyżurów.

Sposoby na nudę. Lato to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania. Publikacja składa się z książeczki z 35 propozycjami zabaw oraz 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów. Treści zawarte w publikacji inspirowane są latem i związanymi z nim zjawiskami.

Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
wiosna
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W1062

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię