Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -50%
Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...
search
  • Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...

Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...

5.00 (3)
27,00 zł
13,50 zł Zniżka 50%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,00 zł

Najniższa cena produktu 13,50 zł z dnia 21.07.2024

Piosenki i zabawy na zajęcia otwarte z rodzicami

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 13 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...

Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...

    lub Anuluj

Zajęcia otwarte dla rodziców – dla części nauczycieli wychowania przedszkolnego to określenie wiąże się z różnymi obawami i niepewnością. Co zaplanować? Jaki temat wybrać? W jaki sposób zaangażować rodziców do wspólnej zabawy i pracy? Co zrobić, aby także dorośli brali aktywny udział w zajęciach? Jak sprawić, aby wszyscy dobrze się bawili?

Publikacja Mamo, tato, zaśpiewaj mi o… stanowi cenną pomoc w planowaniu i organizacji atrakcyjnych zajęć otwartych z udziałem rodziców. Do każdej z 16 piosenek nagranych na płycie dołączonej do książki powstał zbiór zabaw i aktywności nimi inspirowanych. Nauczyciel znajdzie tu szereg zabaw ruchowych opisanych w przystępny sposób, rytmizacje z wykorzystaniem instrumentów, opis działań plastycznych, technicznych i graficznych, jak również masażyków, a wszystko to z aktywnym udziałem rodziców.

Spis treści

Na płycie znajdują się piosenki różniące się od utworów standardowo wykorzystywanych w przedszkolu – dzięki temu cechuje je świeżość, lekkość, niespotykany humor i nieprzewidziane zwroty akcji. Bo kto wie, co to będzie, gdy ślimak wyruszy na podbój świata, co się stanie, gdy nietoperz zemdleje i jakie przygody mogą zdarzyć się w wannie?

Płytę z powodzeniem mogą wykorzystywać rodzice w domu czy samochodzie – jej dodatkowym atutem jest to, że nadaliśmy jej formę atrakcyjnego słuchowiska muzycznego do codziennego wykorzystania przy dowolnej okazji. Nagranie przygotowane jest bowiem jako swoisty audiobook, gdzie dialogi dzieci z mamą, tatą i ciocią spajają w całość piosenki nagrane na płycie, co nadaje słuchowisku charakter swobodnej rozmowy w rodzinie, przerywanej piosenkami śpiewanymi przez dorosłych. 

Posłuchaj fragmentów piosenek

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + dostęp online do płyt z książki”

– książka oraz stały, nieograniczony czasowo
dostęp online do pełnej wersji piosenek z płyty CD*


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
- w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-48-1
Liczba stron
40
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
Dzień Mamy
Dzień Taty
Aranżacje
Marek Shak
Muzyka
Marek Shak, Siergiej Prokofiew („Strach”)
Słowa
Izabella Klebańska
Format (szerokość x wysokość)
21 x 21 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W386

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Dużo różnych propozycji do zabaw i niespotykana dotąd tematyka

Oceń 

Pozycja wielofunkcyjna: do wykorzystania w jednolitej grupie przez wychowawcę na zajęciach z rodzicami, ale także w grupie mieszanej przez nauczyciela prowadzącego zajęcia poza edukacjami z swoją grupką oraz pozostałymi (w bardzo różnym przedziale wiekowym), jak i poprzez wplecenie działań z niej w konkretne zajęcia, oraz świetną zabawę z dziećmi np w trakcie jazdy samochodem. Już wypróbowałam w wakacyjnej grupie mieszanej (jak i w aucie) i nie zawiodłam się. "Ballada o wbijaniu gwoździa" oraz oczywiście masażyk do niej, jak też Po chińsku wraz z tańcem z wachlarzami (własnej roboty) do utworu - to na razie ulubione wśród nowych zabaw. Dzieci czekają na kolejne niespodzianki z "książeczki z rodzinką". Polecam :)

Oceń 

Super propozycja do zabaw z maluszkami

Napisz swoją opinię