Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -20%
Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe
search
  • Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe
  • Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe
  • Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe
  • Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe
  • Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe

Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe

(0)
44,00 zł
35,20 zł Zniżka 20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,00 zł

Najniższa cena produktu 35,20 zł z dnia 22.07.2024

Propozycje integrujące grupę i rozwijające sprawność motoryczną

Możesz kupić także w zestawie!

Wersja

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe

Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe

    lub Anuluj

„Całkiem nowe muzyczno-ruchowe zabawy grupowe” to zbiór 14 propozycji zabaw integrujących grupę i rozwijających sprawność motoryczną. Wszystkie zostały opracowane w oparciu o wpadające w ucho, autorskie piosenki. Publikacja ta jest kontynuacją hitu wydawniczego, który kilka lat temu ukazał się nakładem naszego wydawnictwa – oddajemy ją w Państwa ręce, aby jeszcze bardziej urozmaicić repertuar zabaw sprzyjających budowaniu relacji.

Spis treści Od Autorki

Zabawy te, skupiające się na ruchu i rytmie, mają na celu integrowanie dzieci, rozwijanie ich poczucia sprawstwa, naukę współdziałania i zaufania do innych, doskonalenie umiejętności naśladowania, wczuwania się w przeżycia drugiego człowieka oraz przestrzegania reguł. Wprawiają w dobry humor, a przy okazji usprawniają motorykę, orientację w schemacie ciała i przestrzeni, koncentrację uwagi, samokontrolę i pamięć.

W skład publikacji wchodzą:

  • książeczka zawierająca opisy zabaw;
  • 2 płyty CD z 14 piosenkami oraz podkładami muzycznymi do nich.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Obserwując bawiące się dzieci, nauczyciel ma możliwość oglądu, jak radzą sobie w relacjach społecznych. Czy są akceptowane przez grupę, czy przestrzegają reguł społecznego funkcjonowania, czy nie mają problemów z interakcjami itp. Może również prowadzić ocenę tego, czy dzieci robią postępy w wyżej wskazanych aspektach. Jest to także okazja do oceny funkcjonowania dziecka w fizycznym obszarze rozwoju.

Z publikacji tej z powodzeniem można korzystać w przedszkolach i szkołach, ale znajdzie swoje zastosowanie także jako pomoc dla animatorów czy rodziców planujących organizację urodzin lub innych dziecięcych imprez.

ISBN
978-83-67101-75-2
Liczba stron
24
Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Bartłomiej Marszałek
Rok wydania
2024
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
Indeks
W3280

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię