Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -15%
Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
search
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima

5.00 (16)
52,00 zł
44,20 zł Zniżka 15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 52,00 zł

Najniższa cena produktu 44,20 zł z dnia 19.07.2024

Gotowe elementy do kreowania atrakcyjnych zajęć

Wersja

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima

Vademecum przedszkolnych zabaw. Zima

    lub Anuluj

Vademecum przedszkolnych zabaw to zbiór ponad 390 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Skorowidz klasyfikujący Spis treści Od Wydawcy

Potrzeba wydania tego zbioru zrodziła się z kilku bardzo ważnych powodów. Jednym z nich było niezwykłe powodzenie książek z cyklu Zabawy ogólnorozwojowe do piosenek (Jesień w Przedszkolu, Zima w Przedszkolu, Wiosna w Przedszkolu i Lato w Przedszkolu) opublikowanych przez nas w latach 2016–2017. Z informacji, które do nas docierały, wynikało, że nadszedł czas, by odświeżyć piosenki z tamtych publikacji, co też uczyniliśmy. W efekcie większość utworów dołączonych do tej części Vademecum pochodzi z płyty Zima w Przedszkolu, jednak wszystkie zostały przez nas nagrane raz jeszcze: z nowymi aranżacjami i udziałem nowych wykonawców – a co najważniejsze: w tym także dzieci. W treści książki znajdziecie opisy propozycji zabaw do piosenek zarówno tych z płyty Zima, jak i takich, które publikowane są po raz pierwszy.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Chcielibyśmy, abyście podeszli do podanych tu propozycji jak do swego rodzaju klocków – tak jak dziecko z identycznych elementów kreuje własną, niepowtarzalną i odrębną rzeczywistość, tak i Wy, zestawiając w dowolny sposób propozycje podane w tej książce, z łatwością i w kilka chwil będziecie mogli opracować scenariusz zajęć skrojony według własnego gustu i dostosowany do potrzeb Waszych dzieci.

W Vademecum zamieszczone zostały utwory opublikowane w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” z lat 2010–2018, propozycje zabaw z książki Zima w Przedszkolu oraz nowe pomysły powstałe na potrzeby tej publikacji.

Aby ułatwić Wam pracę spis treści podzieliliśmy na grupy rodzajowe (Opowiadania, Wiersze, Opowieści rytmiczno-ruchowe i słowno-ruchowe, Zabawy logopedyczne, Zabawy paluszkowe i masażyki itd.). Ponadto na końcu książki znajdziecie spis treści, w którym zabawy uszeregowane są w kolejności alfabetycznej tytułów.

Najważniejszą częścią Vademecum jest skorowidz klasyfikujący – to spis treści, w którym propozycje zabaw przypisane są do zakresu umiejętności określonego w aktualnie obowiązującej podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Dzięki temu szybko i bez problemu możecie odnaleźć zabawę, która realizuje aktualnie stojące przed Wami zadanie pedagogiczne czy wychowawcze i połączyć ją z kolejną – o zbliżonej tematyce czy założeniach edukacyjnych.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-47-4
Liczba stron
252
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
zima
Aranżacje
Jerzy Zając
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
163 x 235 mm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W374

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Bardzo przydatna pomoc, wiele inspiracji. Wykorzystuje praktycznie codziennie do pracy z dziećmi :)

Oceń 

Dużo ciekawych inspiracji do zabaw
i zajęć z dziećmi, bogata oferta pomysłow. Z pewnością z wielu
propozycji będzie można skorzystać w codziennej pracy wychowawczej oraz na zajęciach terapeutycznych.

Oceń 

Świetna publikacja! Można wykorzystać także w świetlicy szkolnej. To jest moja druga część i z pewnością kupię resztę.

Oceń 

Z pewnością zakupię pozostałe części. Polecam z całego serca :)

Oceń 

Bardzo przydatne materiały

Oceń 

Wspaniała pozycja

Oceń 

Wspaniała pozycja

Oceń 

Bardzo przydatna pozycja, świetne piosenki i zabawy.

Oceń 

Doskonała treść i przejrzystość książki, oraz obsługa na wysokim poziomie.

Oceń 

Kupiłam Zimę i to pierwsza z moich książek z tej serii . Już wiem, że będą kolejne. SWIETNA PUPUBL8KACJA , jest w niej wszystko by przeprowadzić zajęcia Dziękuję.

Oceń 

Rewelacyjna publikacja. Zabawy na każdą porę i okazję. Z rekwizytami, bez, przy muzyce. Coś wspaniałego. Na pewno zakupię pozostałe części.

Oceń 

Świetna publikacja! Bardzo pomysłowa, dzieci na pewno nie będą się nudzić przy zaproponowanych ćwiczeniach. Bardzo podobają mi się zwłaszcza zabawy muzyczne z rekwizytem. Polecam :)

Oceń 

Polecam w 100%. Jest tu wszystko czego potrzebuje nauczyciel przedszkola. Na pewno z czasem dokupię resztę książek z tej serii.

Oceń 

Serdecznie polecam serię książek i płyt z porami roku. Idealne do pracy z dziećmi w różnym wieku! :)

Oceń 

Jesteście NIESAMOWICI! Zamówienie na "Zimę" złożone o 12:11 a o 12:31 już nadano:)

Oceń 

Nieocenione w pracy nauczyciela !. Wciąż korzystam

Napisz swoją opinię