• Nowy

(0)

Wiosenne piosenki dla dzieci

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 40 punktów.
Zobacz nowe nagrody w programie skarbonka.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

***

Dzieci, ich radość życia, uśmiech na twarzy, ogromny potencjał, ciekawość, wpatrzone i ufne oczy, i ta nieoceniona pozytywna energia: w znacznym stopniu przyczyniły się do powstania niniejszej publikacji. Dzieci są ostatecznym odbiorcą zawartych tu piosenek, zabaw, choreografii, ilustracji i muzyki.

Od Autorki

To właśnie z myślą o nich powstały najpierw słowa, później melodia i rytm, następnie ilustracje, nagrania, płyta CD i w końcu publikacja Leć motylku. Niejednokrotnie w procesie tworzenia to dzieci stały się pomysłodawcami niektórych ruchów, zwrotów, tematyki.

Podczas zajęć muzyczno-ruchowych w przedszkolu piosenki przeszły swego rodzaju przeobrażenie i chrzest bojowy, ponieważ niczym nieograniczona intuicja dziecięca sama podpowiedziała pewne rozwiązania, poprawki, przeróbki i ostateczną wersję utworów.

Na płycie CD będącej częścią tej publikacji zamieszczono aż 16 piosenek (wraz z towarzyszącymi im podkładami muzycznymi) o wiosennej tematyce, w tym aż 4 piosenki, które uświetnić mogą spotkanie z okazji Dnia Mamy.

Posłuchaj fragmentów

***

Agnieszka Loska od 1994 roku tworzy własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska. Realizuje akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce. Ponadto m.in. prowadzi wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Częstochowie, Cieszynie, w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach. Jest rytmikiem w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury. Praktykuje taniec terapeutyczny.

nauczyciel
Grupa wiekowa
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju