Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Cztery pory roku z piosenką
search
  • Cztery pory roku z piosenką
  • Cztery pory roku z piosenką
  • Cztery pory roku z piosenką
  • Cztery pory roku z piosenką
  • Cztery pory roku z piosenką
  • Cztery pory roku z piosenką

Cztery pory roku z piosenką

5.00 (1)
44,00 zł

Zabawy muzyczno-rytmiczne dla przedszkolaków

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Cztery pory roku z piosenką

Cztery pory roku z piosenką

    lub Anuluj

Publikacja Cztery pory roku z piosenką powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie nauczycieli, którzy nie grają na pianinie, a chcą zapewnić przedszkolakom udział w aktywnościach o charakterze zajęć rytmicznych.

Spis treści Od Autorek

Gwarantem polubienia przez dzieci muzyki i aktywności podejmowanych przy niej jest proponowanie im łatwych i atrakcyjnych sposobów jej poznawania i wykonywania poprzez różne formy wychowania muzycznego, jakimi są ruch przy muzyce, śpiew, gra na instrumentach, słuchanie muzyki oraz jej tworzenie – wszystkie one zostały uwzględnione w niniejszej publikacji.

W skład publikacji wchodzą:

  • 2 płyty CD – pierwsza z dwunastoma piosenkami (po trzy na każdą z pór roku) i z trzema specjalnie skomponowanymi utworami instrumentalnymi, druga z podkładami muzycznymi do piosenek;
  • książeczka zawierająca słowa piosenek, a także propozycje zabaw muzyczno-rytmicznych im towarzyszących.

Punktem wyjścia dla proponowanych aktywności jest zawsze właściwie dobrana piosenka. Dodatkowym atutem jest jej staranne wykonanie, o co zadbali specjaliści z Krakowskiego Centrum Artystycznego, przygotowując pieczołowicie małych i większych wokalistów do zrealizowanych nagrań. 

Posłuchaj fragmentów piosenek i utworów

Wieloletnie doświadczenie Autorek – zarówno w zakresie pisania tekstów piosenek, jak i komponowania do nich melodii (Joanna Bernat), a także w obszarze prowadzenia zajęć rytmicznych w przedszkolu (Krystyna Serwańska) pozwoliło na stworzenie pozycji niezbędnej na półce każdego nauczyciela, który chce wspierać nie tylko muzyczno-ruchowy, ale i wszechstronny rozwój przedszkolaków.

Patroni medialni:

   

ISBN
978-83-67101-71-4
Liczba stron
36
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Słowa i muzyka
Joanna Bernat
Rok wydania
2023
Format (szerokość x wysokość)
13,5 cm x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2068

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Super pozycja
Warto kupić

Napisz swoją opinię