Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wąż. Gra logiczna
search
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna
  • Wąż. Gra logiczna

Wąż. Gra logiczna

(0)
82,00 zł
Kupując ten produkt możesz zebrać 82 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wąż. Gra logiczna

Wąż. Gra logiczna

    lub Anuluj

Wąż to fantastyczna gra logiczna, dzięki której dziecko ćwiczy umiejętność logicznego myślenia, planowania, wykorzystywania danych, a także samodzielnego rozwiązywania problemów.

Gra posiada kilka stopni trudności, więc łatwo ją dopasować do wieku i umiejętności dziecka. Wspólna zabawa jest wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu, ale dziecko może grać również samo.

Zawartość opakowania:
- plansza
- mały ogranicznik
- duży ogranicznik
- 25 dwustronnych kart z zadaniami
- 5 drzewek
- 34 dwustronne kostki
- elementy węża
- książeczka z odpowiedziami

Na początku wybieramy kartę z zadaniem. Do wyboru mamy trzy stopnie trudności: łatwy (zielony), średni (pomarańczowy) oraz trudny (czerwony). Wybraną kartę kładziemy przed planszą, a następnie odzwierciedlamy układ z karty na planszy. W łatwym i średnim poziomie zmniejszamy pole do gry przez ułożenie ograniczników. Rozkładamy również drzewka, głowę i ogon węża, a w najtrudniejszej wersji również dodatkowe elementy węża, które trzeba będzie połączyć. Naszym zadaniem jest połączenie głowy i ogonka węża w jedną całość. Do wyboru mamy kostki z prostymi odcinkami, skręty, a także kostki z przecinającymi się odcinkami węża. Kostki są dwustronne, z zielonym i różowym wężem. Podczas gry niedozwolone jest przestawianie czy usuwanie jakichkolwiek elementów wskazanych na karcie. Nie wolno również mieszać kolorów: wąż musi być w całkowicie zielony lub różowy. Ważne! Zadanie uznaje się za poprawnie rozwiązane, gdy połączymy węża w jedną całość oraz wszystkie pola są zajęte przez kostki lub drzewa. W książeczce znajdują się rozwiązania zadań. Dwie ostatnie strony są puste, więc można wymyślić swoje własne zadania i zanotować je, wraz z rozwiązaniem.

Wymiary:
- plansza: ok. 20 cm x 18 cm x 3 cm
- kostka: ok. 2,8 cm x 2,8 cm x 1 cm

Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadaje się na prezent.

Indeks
GR0598

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię