• -10%

38,70 zł Zniżka 10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43,00 zł

Najniższa cena produktu 38,70 zł z dnia 25.09.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 77 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Loteryjka Pojazdy od Kapitan Nauka to prosta gra na spostrzegawczość, idealna dla przedszkolaków od 4. roku życia. Dzięki niej dziecko będzie mogło poznać środki transportu, maszyny budowlane i pojazdy ratunkowe, a przy okazji poćwiczyć koncentrację, pamięć i spostrzegawczość.

Zadaniem graczy będzie znalezienie i jak najszybsze dopasowanie żetonów do odpowiednich miejsc na planszy. W zależności od wybranego wariantu gry to zadanie może okazać się banalnie proste albo wymagające refleksu i dobrej pamięci!

Dokąd jedzie motocyklista? Która maszyna porusza się na gąsienicach, a który z pojazdów włącza sygnały ostrzegawcze? Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzieć podczas gry. Jak wygląda autobus, koparka, radiowóz, a jak karetka? Obserwacja pojazdów znanych z codzienności to nie lada gratka dla małych miłośników pojazdów.

Loteryjki to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata - pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks.

Wiek dzieci: 4+

Zawartość: 6 plansz + 36 żetonów

Czas gry: 10-30 min

Liczba graczy: od 1 do 6

Seria Loteryjka otrzymała wyróżnienie w 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

Została uhonorowana także wyróżnieniem w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Indeks
GR0520