Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Trybiki. Gra logiczna
search
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna
  • Trybiki. Gra logiczna

Trybiki. Gra logiczna

(0)
58,00 zł
Kupując ten produkt możesz zebrać 58 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Trybiki. Gra logiczna

Trybiki. Gra logiczna

    lub Anuluj

Trybiki to gra-układanka, w której liczy się logiczne, analityczne myślenie. Dzięki grze dziecko rozwija wyobraźnię przestrzenną, myślenie przyczynowo-skutkowe, a także nabywa umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Wspólna gra w Trybiki to świetny pomysł na rodzinne (i z rówieśnikami) spędzanie czasu, ale dziecko może również grać samodzielnie.

W zestawie:
- podstawka do gry
- 40 kart z zadaniami
- 15 trybików o różnej wielkości i kolorze

W zestawie znajduje się 40 kart z zadaniami, podzielonymi na cztery kategorie według stopnia trudności. Wybieramy jedną z kart i wsuwamy ją pod przezroczystą planszę. Układamy trybiki na planszy, zgodnie z ilustracją na karcie. Na żółtym pasku wymienione są wszystkie trybiki, które trzeba użyć w rozgrywce. Ciemnoczerwony element jest pierwszym w sieci trybików, turkusowy natomiast ostatnim. Naszym zadaniem jest ułożenie wszystkich wymienionych trybików na planszy, by połączyć czerwony i turkusowy trybik. Ułożone? Zakręć w takim razie ciemnoczerwony trybik. Jeśli wszystkie inne również się poruszają, poziom został zaliczony. Uwaga! Jeśli zadanie jest trudne i nie masz pojęcia, od czego zacząć, zawsze można zerknąć na odwrotną stronę karty: znajduje się na niej odpowiedź.

Wymiary:
- plansza: ok. 19 cm x 15,5 cm x 3 cm
- trybiki: średnica od ok. 2,8 cm do 5,3 cm

Zestaw zapakowany w kolorowe, estetyczne pudełko: idealny na prezent.

Indeks
GR0599

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię