Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Tres. Gra strategiczna
search
  • Tres. Gra strategiczna
  • Tres. Gra strategiczna
  • Tres. Gra strategiczna
  • Tres. Gra strategiczna

Tres. Gra strategiczna

(0)
80,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 4,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Tres. Gra strategiczna

Tres. Gra strategiczna

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

Tres. Gra strategiczna wywodzi się z popularnej, dobrze wszystkim znanej gry w kółko i krzyżyk. Gra przeznaczona jest dla 2 graczy, których zadaniem jest zajmowanie na przemian pól na planszy poprzez nakładanie krążków w swoim kolorze na umieszczone na niej drążki. Każdy gracz dąży do tego, aby jak najszybciej zająć 3 miejsca w jednej linii: poziomo, pionowo, na skos w płaszczyźnie lub w przestrzeni, jednocześnie utrudniając to samo przeciwnikowi.

Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza ułoży trzy swoje krążki w jednej linii. Dzięki temu, że gracze mogą układać swoje linie również na wysokość, gra jest dużo ciekawsza i bardziej emocjonująca od jej standardowej wersji. Wymaga skupienia i koncentracji. Pozwala ćwiczyć spostrzegawczość, jak również myślenie logiczne i strategiczne. Z tego powodu doskonale sprawdza się w czasie zajęć w przedszkolach, zajęć świetlicowych i zabaw domowych.

Żółte i czerwone krążki mogą służyć także do przeliczania, tworzenia zbiorów i układania sekwencji. Nawleczone na sznurek będą oryginalnym liczydłem. W komplecie z drewnianą podstawą mogą służyć również do ćwiczeń koncentracji uwagi polegających na układaniu lub odtwarzaniu zadanego wzoru.

Zawartość opakowania:
- drewniana podstawa,
- 24 krążki w dwóch kolorach: 12 żółtych + 12 czerwonych,
- instrukcja.

Decyzją kapituły XIV edycji Konkursu Świat przyjazny dziecku gra ta otrzymała wyróżnienie w kategorii Zabawa.

Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Indeks
W2729

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię